Kamera samochodowa do 150 zł

Kamera samochodowa do 150 zł to urządzenie, które oferuje wiele ciekawych funkcji, które dotyczą rejestracji przebiegu naszej trasy podróży. A do tego jest w bardzo przystępnej cenie. Dobra jakość przy niewielkich rozmiarów to tylko część zalet. Nie potrzebujemy dużych nakładów finansowych, aby móc cieszyć się nagraniami z trasy. Zapewne każdy kierowca chciałby mieć taki gadżet w swoim samochodzie.

Ale jaką kamerę samochodową do 150 zł wybrać? Co jest ważne i na co zwrócić uwagę? Czy każdy gadżet da nam te same możliwości? Jeśli macie wiele pytań bez odpowiedzi, koniecznie zostańcie z nami i przeczytajcie nasz poniższy artykuł. Gwarantujemy pomoc w wyborze i ciekawe fakty. Zapraszamy do lektury!

Kamera samochodowa do 150 zł Ranking
Jaka Kamera samochodowa do 150 zł?
Ranking najlepszych >>>

Jak działa kamera samochodowa do 150 zł?

Po pierwsze kamera samochodowa do 150 zł to sprzęt elektroniczny i jeśli chcemy, aby działał, musi być podłączony do zasilania. Najczęściej poprzez gniazdko w aucie. Kamerę odpowiednio montujemy, najczęściej na środku przedniej szyby. Można wybrać opcję, że jeśli jest ona podłączona, to podczas uruchomienia pojazdu włącza się automatycznie. I tak samo podczas wyłączenia silnika, kamera też gaśnie.

Obsługa kamery samochodowej do 150 zł powinna być niezwykle intuicyjna. W końcu będziemy jej używać podczas jazdy samochodem. Dlatego zwykle mamy tylko kilka przycisków, a czasem nawet tylko jeden (włącz/wyłącz) a resztę ustawia się poprzez dotykowy ekran, lub klawisze – strzałki. Pamiętajmy jednak, aby nie bawić się ustawieniami kamery podczas czynnej jazdy samochodem, gdyż jest to bardzo niebezpieczna sytuacja.

Kamera samochodowa do 150 zł
Kamera samochodowa do 150 zł/opinie, cena, ranking

Do czego służy kamera samochodowa do 150 zł?

Kamera samochodowa do 150 zł jest odpowiedzialna za rejestrowanie tego, co aktualnie dzieje się na drodze, podczas naszej jazdy autem. Zwykle wybierają ją kierowcy, którzy wybrali się w daleką podroż, by ponownie móc podziwiać widoki. Ale też jest to nieoceniona pomoc podczas kolizji drogowych Zwłaszcza, gdy są jakieś wątpliwości, co do jego przebiegu. Film może okazać się dużym ułatwieniem, na okazanie swojej niewinności i pokazaniu po czyjej stronie tak na prawdę leży wina.

Zobacz: Kamera samochodowa do 100 zł

Ale to nie wszystko. Trochę mniej znane znaczenie kamery samochodowej do 150 zł jest takie, że idealnie nadaje się do nagrywania również przez tylną szybę. Dzięki temu możemy z niej korzystać, gdy zaparkowaliśmy w niezbyt ciekawej okolicy i boimy się o auto. Z pewnością złodziejaszki wystraszą się widoku włączonej kamery.

Jaką kamerę samochodową do 150 zł wybrać i kupić?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, jaką kamerę samochodową do 150 zł wybrać i kupić, przede wszystkim zastanówmy się co będzie dla nas ważne, jakich funkcji będziemy potrzebować. A potem przyjrzyjmy się, co oferują nam różne modele. Warto zwrócić uwagę na takie elementy:

  • wyświetlacz,
  • jakość nagrywania,
  • tryb nocny,
  • tryb parkingowy,
  • aparat fotograficzny,
  • nagrywanie w pętli,
  • dodatkowe funkcje.

Wyświetlacz kamery samochodowej do 150 zł

Kamera samochodowa do 150 zł ma wyświetlacz,zwykle do wyboru są różne wielkości. Najczęściej jednak można trafić na kilka modeli. Są to 1,5 cala, 2,3 cala czy 3 cale i nawet 4 cale. Wyświetlacz nie może być duży, ma to być tylko podgląd. Jednak zwykle kolory są dobrze oddane i nic się nie zamazuje.

Jakość nagrywania kamerą samochodową do 150 zł

Kamera samochodowa do 150 zł to niewielkie urządzenie, które jednak ma wielkie możliwości. W tej cenie nie możemy się spodziewać najlepszych parametrów, ale już jakości Full HD tak. Zwykle kąt widzenia to 120 lub 140 stopni. Istnieje też możliwość cyklicznego nagrywania co kilka minut. Ważne, że w dobrej jakości.

Tryb nocny kamery samochodowej do 150 zł

Niektóre kamery samochodowe do 150 zł posiadają funkcje nagrywania filmów w trybie nocnym, czyli również pod zmroku. Dzięki temu uzyskamy dobrej jakości film, nawet podczas podróży w ciemnościach. A to wszystko dzięki diodom, które są umieszczone w sąsiedztwie soczewki (podczerwień).

Kamera samochodowa do 150 zł
Kamera samochodowa do 150 zł – sprawdź ceny, ranking, opinie

Tryb parkingowy w kamerze samochodowej do 150 zł

Kamera samochodowa do 150 zł może mieć tryb parkingowy. Na czym to polega? Niektóre modele pozostają w trybie czuwania, nawet gdy zgasimy silnik. Kamera rozpoznaje czy samochód jest w ruchu czy tylko zarejestrowano wstrząsy jak uderzenie, czy zbicie szyby. Wtedy urządzenie uruchamia się automatycznie i rozpoczyna się narywanie. Bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza, gdy jesteśmy w obcym mieście czy państwie i musimy zaparkować w nieciekawej okolicy.

Aparat fotograficzny w kamerze samochodowej do 150 zł

Każda kamera samochodowa do 150 zł pozwala wykonywać nam także zdjęcia fotograficzne, dzięki czemu mamy jednocześnie i kamerę i aparat fotograficzny. I to całkiem wypasiony. Do wyboru mamy możliwość robienia zwykłych zdjęć pojedynczych, całej serii a nawet z wyzwalaczem. Choć jakość takich zdjęć zdecydowanie nie jest wysoka, czasami taka opcja może się przydać.

Sprawdź też: Gimbal do lustrzanki

Nagrywanie w pętli w kamerze samochodowej do 150 zł

Nagrywanie pętli w kamerze samochodowej do 150 zł oznacza, że obraz jest ciągle nagrywany, niezależnie od tego, jaką mamy pojemność w karci pamięci. W przypadku, gdy wykorzystamy już całe dostępne miejsce na niej, początkowe filmy kasują się, aby rejestrator mógł od nowa zacząć nagrywać. W ten sposób nagrania zapętlają się, a my nie musimy się martwić usuwaniem niepotrzebnych filmików i brakiem pojemności.

Dodatki w kamerach samochodowych do 150 zł

Jak wszystkie nowoczesne urządzenia elektryczne, tak i kamera samochodowa do 150 zł oferuje nam dodatki i udogodnienia. Mogą one znacznie ułatwić nam obsługę czy korzystanie. W większości modeli znajdziemy mikrofon, a to oznacza, że nasz obraz nagrywa się razem z dźwiękiem, który jest dookoła. Do tego możemy ustawić sobie wygaszacz ekranu, jeśli nie chcemy, aby widok drogi w kamerze nas rozpraszał. Często w zestawie mamy też najpotrzebniejsze kable czy przyssawki i uchwyt na kamerę. Każda kamera ma też slot na kartę pamięci.

Gdzie kupić kamerę samochodową do 150 zł?

Dobrą kamerę samochodową do 150 zł kupimy w każdym sklepie z akcesoriami RTV i elektronicznymi. W tym przypadku zawsze doradzą nam ekspedienci, często są na wystawie różne modele, które możemy porównać ze sobą. Ale nie oznacza to, że w internecie jest mniejszy wybór. Tam też warto zajrzeć.

Do popularnych producentów należą: Tracer, Forever, Kiano, Quvemax, GSMCity, Goclever i inni.

Najlepsza kamera samochodowa do 150 zł
Najlepsza kamera samochodowa do 150 zł

Kamera samochodowa do 150 zł – opinie

Co sądzicie o kamerach samochodowych do 150 zł? Czy mieliście już okazję z takiej korzystać? Co według Was jest na plus, a co na minus? Czy wszystkie kamery są Waszym zdaniem takie same? Na co zwróciliście okazje podczas zakupu? Jeśli macie już jakieś doświadczenia i chcecie się z nami nimi podzielić, zapraszamy do sekcji komentarzy. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie w tym temacie!

Polecamy: Smartband damski

Kamera samochodowa do 150 zł / Ranking najlepszych

Nadal nie możecie się na nic konkretnego zdecydować? Nie wiecie, który sprzęt będzie lepszy? Żaden problem, od tego macie nas! Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym rankingiem najlepszych kamer samochodowych do 150 zł. W zestawieniu znajdziecie tylko polecane produkty wraz z pełnym opisem.

1.
SmartGPS DVR-501
Kamera samochodowa do 150 zł SmartGPS
2.
Smart DVR201
Kamera samochodowa do 150 zł Smart
3.
Blow Blackbox DVR F600
Kamera samochodowa do 150 zł Blow
4.
LTC DVR204 (LXDVR204)
Kamera samochodowa do 150 zł LTC
5.
IMAGER XDR106
Kamera samochodowa do 150 zł IMAGER
6.
XBLITZ Z10 Slim
Kamera samochodowa do 150 zł XBLITZ
7.
Tracer URSA FHD 2.2S
Kamera samochodowa do 150 zł Tracer
8.
XBLITZ Z3
Kamera samochodowa do 150 zł XBLITZ
9.
Manta DVR302H
Kamera samochodowa do 150 zł Manta
10.
Tracer MobiDrive
Kamera samochodowa do 150 zł Tracer

1 opinia na forum “Kamera samochodowa do 150 zł”

Dodaj opinie na forum