Kamera samochodowa z GPS

Kamera samochodowa z gps jest bardzo chętnie wybieranym gadżetem przez kierowców indywidualnych, firmy, a szczególnie jako ciekawy prezent dla podróżników. Jest to produkt, który daje nam wiele możliwości a przy tym nie obciąża domowego budżetu. Sprawdza się podczas każdej podróży, zwłaszcza, gdy nie wiemy gdzie jechać lub gdy nie mamy pamięci do nazw miejscowości przez które właśnie przejeżdżamy. Gps jest funkcją, którą powinien mieć każdy elektroniczny gadżet. Warto więc przyjrzeć się temu bliżej.

Powinniśmy dobrać produkt do naszych potrzeb. Tylko jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę? Gdzie warto dokonać zakupu? To i wiele więcej znajdziecie w dzisiejszym artykule. Nie ma na co czekać, koniecznie zostańcie z nami i sprawdźcie ciekawostki dotyczące zakupów!

Zapraszamy do lektury!

Kamera samochodowa z GPS Ranking
Jaka Kamera samochodowa z GPS?
Ranking najlepszych >>>

Jak działa kamera samochodowa z gps?

Kamera samochodowa z gps jest elektrycznym urządzeniem, które należy regularnie ładować. MA wbudowaną baterię, która działa podobnie do tej w telefonie. Aby urządzenie działało, należy ją napełniać. Kamera natomiast jest montowana w pojeździe tak, aby nie zasłaniała widoczności kierowcy. Na szczęście nie jest to duży gadżet, jednak mimo wszystko zwykle montuje się ją na środku do góry przedniej szyby. Zanim jednak z niej skorzystamy, warto sprawdzić wszystkie niezbędne ustawienia, czego oczywiście nie robimy podczas jazdy.

Kamera samochodowa z gps
Kamera samochodowa z gps/Ranking, cena, opinie

Kamera samochodowa z gps rejestruje wszystko to, co dzieje się na drodze. Dzięki szerokiemu polu nagrywania, widzimy zawsze dwie jezdnie i pobocza. Dzięki wbudowanemu gps nigdy się nie zgubimy. Zawsze będziemy wiedzieć gdzie jechaliśmy podczas oglądania filmików, albo gdzie jesteśmy aktualnie. I to wszystko w jednym urządzeniu. Do tego mamy fizyczny przycisk, którym szybko włączymy lub wyłączymy kamerę.

Polecamy: Kamera samochodowa wifi

Jaką kamerę samochodową z gps wybrać i kupić?

Zakup dobrej kamery samochodowej z gps to podstawa. Nie warto wyrzucać pieniędzy w błoto. Na sklepowych pułkach jest ogromny wybór, dlatego musimy dokładnie przemyśleć zakup. Różne modele mają różne funkcje czy dodatki. Dlatego musimy sprawdzić czego potrzebujemy, czego oczekujemy, a co nam oferują producenci. W ten sposób z pewnością uda nam się wybrać ten najlepszy produkt. Zanim to jednak nastąpi dokładnie przyjrzyjmy się kilku istotnym elementom:

  1. wyświetlacz,
  2. jakość nagrywania i kąt obiektywu,
  3. bezpieczeństwo,
  4. aparat fotograficzny,

Wyświetlacz kamery samochodowej z gps

Bardzo ważnym elementem jest wyświetlacz kamery samochodowej z gps. Przekątna ekranu oczywiście nie może być duża, dlatego zwykle ma między 1,5 a 2,5 cala. Dzięki temu możemy nawet osiągnąć nagrywanie w Full HD, a maksymalna rozdzielczość będzie wynosić 1920 x 1080 pikseli. Oczywiście urządzenie nie może być duże, aby nie zasłaniało widoczności kierowcy. Wyświetlacz ma wyraziste kolory i służy do odtwarzania filmów, podglądu bieżącego nagrywania czy też doboru ustawień.

Jakość nagrywania i kąt obiektywu kamery samochodowej z gps

Jakość nagrywania filmów poprzez kamerę samochodową z gps jest na prawdę dobra. A to dzięki temu, że mamy dobrą rozdzielczość, możemy nagrywać w Full HD. Mamy wbudowaną nowoczesną matrycę, 4-warstwowe szkło obiektywu, a także 140 stopniowy kąt obiektywu. A to wszystko wieńczy wisienka na torie, czyli nagrywanie 30 klatek na sekundę. Dzięki temu bez problemu zarejestrujemy wszystko, co dzieje się na drodze. Dzięki takim dobrym parametrom bez problemu nagramy też dobrej jakości film po zmroku i w nocy.

Bezpieczeństwo podróży z kamerą samochodową z gps

Kamera samochodowa z gps na bieżąco aktualizuje bazę danych, przez co kierowca otrzymuje na czas istotne informacje, Mowa tu np. o fotoradarach czy też ryzykownych miejscach, korkach, ale też o obiektach usługowych czy wolnych parkingach strzeżonych. Inteligenty system zapewni wizualne oraz dźwiękowe powiadomienia.

Aparat fotograficzny w kamerze samochodowej z gps

Jeśli kamera samochodowa z gps to nie tylko nagrywanie filmów, ale też możliwość wykonywania zdjęć. I to w naprawdę dobrej jakości, w jakiej możemy nagrywać, czyli rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Zarówno w dzień, jak i w nocy zdjęcia wyjdą dokładne. Zdjęcia od razu mają też informacje, gdzie zostały zrobione, dzięki posiadanemu gps-owi. Nie musimy już więcej martwić się, że zapomnimy, gdzie to zdjęcie zostało zrobione.

Jaka kamera samochodowa z gps
Jaka kamera samochodowa z gps – sprawdź opinie, ranking icenę

Do czego wykorzystać kamerę samochodową z gps?

Kamera samochodowa z gps może być wykorzystywana w wielu sytuacjach na drodze i nie tylko. To świetny gadżet dla kierowców i dla podróżników. Przede wszystkim możemy nagrywać to, co aktualnie dzieje się na drodze. Podczas odtwarzania filmików dzięki gps wiemy, gdzie byliśmy dokładnie. Wszystko możemy udokumentować. A przy okazji dzięki wbudowanemu aparatowi, także robić zdjęcia z oznaczeniem miasta. To świetna sprawa, aby potem zmontować filmik z podróży czy też mieć małą mapkę tasy wykonaną ze zdjęć.

Zobacz: Kamera samochodowa do 500 zł

Ale to nie wszystko. Kamera samochodowa z gps to świetny element, który bardzo przydaje się podczas kolizji czy wypadku. Nie dość, że jest obiektywnym świadkiem zdarzenia, to jeszcze zlokalizuje nam miejsce tej kolizji, przez co łatwiej będzie nam powiadomić służby ratownicze i policję. Dostępne filmy będą z oznaczeniem dokładnej lokalizacji. Co znacznie przyspieszy całą akcję.

Najlepsza kamera samochodowa z gps

Jaka może być najlepsza kamera samochodowa z gps? Taka, która będzie działała sprawnie, będzie miała dobrą jakość i przydatne funkcje. Nie ma jednego konkretnego modelu. Każdy ma inne oczekiwania co do sprzętu. Dlatego warto poczytać opinie i wybrać to, co pasuje nam najbardziej. Niekiedy coś może okazać się przydatne a czasem dla kogoś innego zupełnie zbędne. Pamiętajmy tylko, aby sprawdzić dostępne parametry i jakość.

Gdzie kupić kamerę samochodową z gps?

Dobra kamera samochodowa z gps to zakup preferowany w sklepach stacjonarnych np. z elektroniką czy w RTV. Zawsze możemy je ze sobą porównać czy też na ten temat porozmawiać z doradcą klienta. Jednak duży wybór i częste zniżki znajdziemy w sklepie internetowym. Do chętnie wybieranych producentów możemy zaliczyć: Xblitz, Navitel, Manta, Blaupunkt, Mio i inni.

Cena kamery samochodowej z gps

Koszt kamery samochodowej z gps może się nieznacznie różnić w zależności od dostępnych funkcji czy jakości. Jednak nie jest to produkt, który zrujnuje nasz budżet domowy. Cena rozpoczyna się już od 70 zł. Oczywiście wzrasta czy to do 120 zł czy do 180 zł. Ale są też modele, za które zapłacimy powyżej 200 zł. Oczywiście musimy wtedy zwrócić uwagę na parametry i dodatki.

Najlepsza kamera samochodowa z gps
Najlepsza kamera samochodowa z gps

Kamera samochodowa z gps – opinie

Co sądzicie o kamerze samochodowej z gps? Korzystaliście już z takiego urządzenia czy może dopiero myślicie nad zakupem? Co skłoniło Was właśnie do wyboru tego modelu? Widzicie więcej wad czy zalet? Dajcie znać jakie są Wasze opinie na ten temat. Czekamy w sekcji komentarzy!

Zobacz też: Kamera samochodowa do 400 zł

Kamera samochodowa z gps / Ranking najlepszych

Nadal zastanawiacie się, jaki model wybrać? Nie wiecie na co się zdecydować? W takim razie dobrze trafiliście. Mamy dla Was ranking najlepszych kamer samochodowych z gps, w którym to znajdziecie najchętniej wybierane produkty wraz z opisem i atrakcyjną ceną.

1.
Neoline G-Tech X27
Wideorejestrator z Wi-Fi Neoline
2.
Prido x6 FHD GPS
Wideorejestrator z Wi-Fi Prido
3.
70mai A400 + RC09 Czerwona
Wideorejestrator z Wi-Fi 70mai
4.
Neoline X-COP 9300S
Wideorejestrator z Wi-Fi Neoline
5.
Viofo A129-G Plus
Wideorejestrator z Wi-Fi Viofo
6.
Garmin Dash Cam Tandem
Wideorejestrator z Wi-Fi Garmin
7.
MIO MiVue 866
Wideorejestrator z Wi-Fi Mio
8.
MIO MiVue 846
Wideorejestrator z Wi-Fi Mio
9.
70mai A400 Biała
Wideorejestrator z Wi-Fi 70mai
10.
70mai Xiaomi DashCam Lite 2 D10
Wideorejestrator z Wi-Fi 70mai

Dodaj opinie na forum