Tablet do nauki angielskiego dla dzieci

Tablet do nauki angielskiego dla dzieci to bardzo świetny gadżet, pomysł na sprawdzony prezent gwiazdkowy, urodzinowy czy też imieninowy i na Dzień Dziecka czy wiele innych okazji. A nawet bez okazji. Ale coraz chętniej kupują go rodzice dzieci, które lubią angielski i chcą się go uczyć. Dzięki temu mają spory wybór aplikacji do nauki czy stron internetowych. A na pewno jest to dużo tańsze, niż zakup jednej książki. Taki tablet nam się zwróci z nadwyżką w postaci wiedzy malucha. Możemy stosować w nim wiele różnych zadań, także interaktywnych, na wymowę i na słuch.

Czas jest więc to na pytanie, jaki tablet do nauki angielskiego dla dzieci wybrać i dlaczego właśnie ten? Jak skutecznie uczyć dziecko języka obcego? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Co wybrać, by była to nauka, ale poprzez zabawę? Na pewno dowiecie się tego z naszego poniższego poradnika. Wiele przykładów i ważnych informacji, które pomogą Wam dokonać wyboru. Zapraszamy już teraz!

Tablet do nauki angielskiego dla dzieci Ranking
Jaki Tablet do nauki angielskiego dla dzieci?
Ranking TOP 10 najlepszych >>>

Jaki tablet do nauki angielskiego dla dzieci wybrać i kupić?

Od razu, na wstępie warto zadać sobie pytanie, jaki tablet do nauki angielskiego dla dzieci wybrać. Bo modeli jest bardzo dużo na rynku, a powinien być on dobrze dopasowany. Nie tylko do wieku, ale i umiejętności. A każdy rodzic ma także inne oczekiwania. Więc mają to wszystko na uwadze, sprawdźmy też najważniejsze informacje dotyczące produktu, a należą do nich:

  1. ekran,
  2. system operacyjny,
  3. procesor,
  4. bateria,
  5. złącza.
Tablet do nauki angielskiego dla dzieci
Tablet do nauki angielskiego dla dzieci / Ranking, cena, opinie

Ekran w tablecie do nauki angielskiego dla dzieci

Zacznijmy wybór od dopasowania wielkości tabletu do nauki angielskiego dla dzieci, a to uczynimy za pomocą przekątnej ekranu. Dzięki temu wiemy, co może być odpowiednie dl dziecka, by wygodnie mu się z tego gadżetu korzystało. Oczywiście pamiętając o tym, że maluchy mają mniejsze ręce i palce i nie potrzebują aż tak dużych tabletów, dlatego zwykle producenci oferują między 7 a 8 cali przekątnej.

Przy okazji warto też sprawdzić jakość obrazu, a to uczynimy dzięki sprawdzeniu rozdzielczości wyświetlacza. W przypadku takich parametrów zwykle możemy się spodziewać tylko opcji HD, tym bardziej, gdy dla dzieci nie wybieramy drogich modeli, a to daje nam jakieś 1024×600 lub 800 pikseli. W zależności od dokładnej wielkości ekranu.

Polecamy: Tablet do gier

I nie zapominajmy, że tablet do nauki angielskiego dla dzieci jest w pełni dotykowy. Oznacza to, że dziecku łatwo jest wybierać odpowiedzi i grać w gry, jednak czasem warto dokupić dodatek, w postaci klawiatury, by tablet mógł zmienić się w laptopa.

System operacyjny w tablecie do nauki angielskiego dla dzieci

Kolejnym elementem, na jaki musimy zwrócić uwagę jest nim system operacyjny. To system, który odpowiada za łatwość użytkowania sprzętu, ale i za jego akcesoria, dodatki czy po prostu cenę. W przypadku gadżetu dla dzieci najbardziej sprawdzi się Android, który występuje w wielu telefonach, a do tego także oferuje dobrą jakość w niskiej cenie. Mamy dostęp do wielu książek internetowych, aplikacji i dokumentów, także w wersji anglojęzycznej. A do tego Android zapewnia pełną kontrolę rodzicielską. A w użytkowaniu jest bardzo łatwy.

Jaki tablet do nauki angielskiego dla dzieci
Jaki tablet do nauki angielskiego dla dzieci wybrać? Zocaz już teraz!

Procesor w tablecie do nauki angielskiego dla dzieci

Nieco podobne działanie ma procesor w tablecie do nauki angielskiego dla dzieci. Jego zadaniem jest sprawne działanie, podczas korzystania z wielu aplikacji. Co to dokładnie oznacza? Że procesor, jeśli jest pojemny, nie zacina się i nie psuje. Oferuje nam wiele rozwiązań. W przypadku 4-rdzeni pozwala na korzystanie aż z 4 aplikacji jednocześnie przy zachowaniu płynności działania. Choć jest to najlepsza możliwa opcja, to w tańszych modelach zdarzają się wersje 2-rdzeniowe, dla mniejszych dzieci wystarczające.

Bateria w tablecie do nauki angielskiego dla dzieci

I dodajmy jeszcze nieco informacji na temat baterii w tablecie do nauki angielskiego dla dzieci. Tak jak w telefonie, tak i tu jest ona wbudowana. I również ważna jest jej pojemność. Bowiem od tego zależy, jak długo będzie działać na jednym ładowaniu. Choć oczywiście na to także wpływ ma to jak często korzysta się z danych aplikacji, jak są one pojemne, ile energii pobierają czy też jak jasny ekran mamy. W przypadku dobrych modeli będzie to 2500 mAh.

A może: Tablet do nauki pisania ?

Złącza w tablecie do nauki angielskiego dla dzieci

Na koniec krótko jeszcze warto dodać, że tablet do nauki angielskiego dla dzieci wyposażony jest w złącza. Zwykle te najbardziej potrzebne, czyli slot na kartę pamięci, wejście USB typu C (choćby do ładowania). Na pewno w przypadku złącza bezprzewodowego jest to WiFi, czyli połączenie internetowe oraz Bluetooth.

Najlepszy tablet do nauki angielskiego dla dzieci

Najlepszy tablet do nauki angielskiego dla dzieci to ten, który cechuje się nie tylko odpowiednimi parametrami, ale i tym, jakie posiada funkcje. Przede wszystkim powinny być to tanie lub w pełni darmowe aplikacje do nauki języka obcego. Na pewno sprawdzi się w obsłudze dla dzieci, czyli będzie to prosty system, ale i wytrzymała obudowa, bo wiemy jak to z dziećmi bywa. Warto zabezpieczyć dodatkowo ekran szkłem ochronnym. A etui ochronne powinno mieć antypoślizgowe elementy. Choć najlepszy dla każdego oznacza coś innego, to jednak zawsze jest to dla nas dobra jakość w niskiej cenie.

Najlepszy tablet do nauki angielskiego dla dzieci
Najlepszy tablet do nauki angielskiego dla dzieci

Gdzie kupić tablet do nauki angielskiego dla dzieci?

Dobry tablet do nauki angielskiego dla dzieci możemy zakupić na pewno w wielu sklepach internetowych. To jest akurat taki sprzęt, którego nie musimy widzieć, a jednak wystarczy sam opis produktu. Na pewno znajdziemy odpowiedni, jest tam bardzo duży wybór. Z kolei jeśli chodzi o stacjonarne to są to sklepy z elektroniką, komputerowe oraz markety RTV a nawet duże dyskonty. Warto też udać się do operatora sieci komórkowej, który od razu może nam dać ofertę, a z telefonem urządzenia wychodzą dużo taniej, jeśli aktualnie jest nam potrzebny. Do chętnie wybieranych producentów zaliczymy: E-star, Prestigio, Blow, Xiaomi oraz wielu innych.

Jaki Tablet dla ucznia wybrać? – Sprawdź!

Cena tabletu do nauki angielskiego dla dzieci

Czy tablet do nauki angielskiego dla dzieci to drogi sprzęt? Ile powinniśmy wydać, by nas zadowolił? Na pewno na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, ale warto mieć na uwadze własne poglądy, co dla nas oznacza jakość i ile planujemy wydać. Bo dostępne są na prawdę różne modele, od 60 zł, aż po 500 zł.

Tablet do nauki angielskiego dla dzieci – opinie

A teraz ciekawi nas Wasze zdanie na ten temat, jaki tablet do nauki angielskiego dla dzieci wybrać? I dlaczego właśnie taki model? Od jakiego jest producenta i w jakiej cenie? Czym się wyróżnia na tle innych? Co daje naszemu maluchowi? Co możemy wykorzystywać na nim, gry, aplikacje? A może też internet? Dajcie nam znać jakie są Wasze doświadczenia oraz opinie!

Tablet do nauki angielskiego dla dzieci / Ranking najlepszych

Jeśli chodzi o edukacje dziecka, w dzisiejszych czasach jest ona szczególnie ważna, jeśli chodzi o języki obce. Teraz każdy je potrafi i maluchy uczą się ich od najmłodszych lat. Zatem warto wybrać sprawdzony gadżet, a te znajdziecie w rankingu najlepszych tabletów do nauki angielskiego dla dzieci. W nim znajdziecie tylko polecenia innych rodziców, na które warto mieć uwagę!

Dodaj opinie na forum