Smartwatch do 350 zł

Smartwatch do 350 zł to niedrogi sprzęt, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Może go zakupić każdy, kto chce mieć przy sobie zawsze aktualną godzinę, ale i inne, przydatne na co dzień funkcje związane z kontrolą zdrowia, treningami czy też po prostu cały kontakt ze światem. I to tylko na nadgarstku, mając na sobie tak zwany inteligenty zegarek. Choć może przypominać zwykły zegarek na rękę, to jednak ten cechuje się w pełni dotykowym ekranem. Warto dowiedzieć się więcej, by mieć pewien ogląd na to, który model wybrać i dlaczego. Bo modeli jest wiele do wyboru.

To który smartwatch do 350 zł wybrać? Dlaczego właśnie ten? Czy one się różnią między damskimi a męskimi i czy w tej cenie znajdzie się coś dla nas? Czy to nie za tani sprzęt? Czym może nas zaskoczyć? To bardzo ważne pytania, które pojawiają się w Waszych głowach. Zobaczcie sami, co dla Was przygotowaliśmy, aby ułatwić Wam wybór.

Smartwatch do 350 zł Ranking
Jaki Smartwatch do 350 zł?
Ranking najlepszych >>>

Serdecznie zapraszamy do lektury oraz do komentowania w sekcji komentarzy!

Jak działa smartwatch do 350 zł?

Jak już wspominaliśmy, smartwatch do 350 zł to „inteligenty” zegarek, a nazywany jest tak, gdyż nie pokazuje nam tylko godziny, ale posiada także wiele przydatnych funkcji. Takie, które wykorzystamy na co dzień, w czasie wolnym, ale i na treningach. Posiada dotykowy ekran i wbudowaną baterię. Dzięki temu możemy go ze sobą zabierać i nawet nie musimy wyciągać telefonu. Wszystko mamy pod ręką w małej wersji. W telefonie za to mamy specjalną aplikacje, która zbiera nasze dane z całego dnia i możemy je spokojnie analizować na koniec dnia.

Smartwatch do 350 zł
Smartwatch do 350 zł / Ranking i Opinie

Jaki smartwatch do 350 zł wybrać i kupić?

To jaki smartwatch do 350 zł kupić? Na co się już zdecydowaliście? A może nadal się zastanawiacie? W takim razie chętnie możemy Wam pomóc, w wyborach, bo na pewno nie są one dla Was łatwe. A my znamy kilka „tajemnic”. Na pewno musicie mieć na uwadze własne potrzeby, bo one są najważniejsze, tak samo jak jakość. Każdy chce kupić tanio coś, co działa dobrze, co działa bardzo sprawnie. Zatem warto przyjrzeć się jeszcze podczas zakupów kilku ważnym elementom, takim jak:

  1. ekran,
  2. bateria,
  3. funkcje.

Ekran w smartwatchu do 350 zł

Przede wszyskim to, od czego musimy zacząć poszukiwania najlepszego smartwatcha do 350 zł to jego ekran. Ten wiąże się zarówno z wielkością, jaki i jakością obrazu. Zaczynając jednak od przekątnej ekranu, wybieramy dla siebie odpowiednią wielkość na rękę, dopasowaną do płci i wieku. Zwykle chcemy taki zegarek, który nie będzie nam przeszkadzał. Panie raczej decydują się na mniejsze, bardziej zgrabne o parametrach os 1 do 1,3 cali, z kolei panowie nawet do 1,5 cala.

Polecamy: Smartwatch do 800 zł

Weźmy jednak pod uwagę także ich kształt, bowiem dostępne są trzy: okrągłe (zwykle delikatne i wybierane przez kobiety) czy masywniejsze kwadraty (chętnie wybierane przez panów) czy (uniwersalne) prostokąty, jednak zwykle najbardziej widoczne, jako smartbandy.

Co do ekranu to także nie możemy zapomnieć o rozdzielczości, czyli jakoci widzianego obrazu. Pod względem wielkości zwykle znajdziemy modele 240×240 pikseli, 460×360 pikseli lub mieszane 360×240 pikseli. Zależy to od wielkości, producenta czy nawet kształtu. Jednak w każdym z tych przypadków mamy dobry, wyrazisty obraz z bogatą kolorystyką.

Bateria w smartwatchu do 350 zł

Dlaczego bateria jest tak ważnym elementem każdego smartwatcha do 350 zł? Bo to właśnie dzięki niej możemy nosić zegarek na ręku przez wiele dni. Wbudowana bateria działa na zasadzie te w telefonie. Czyli musi być regularnie ładowana, najlepiej do pełna, wtedy też gromadzi dużo energii, którą możemy wykorzystywać na co dzień. Najlepsze modele w tej cenie posiadają 300 mAh pojemności akumulatora.

Jaki smartwatch do 350 zł
Jaki smartwatch do 350 zł wybrać? – Sprawdź!

Pamiętajmy jednak, że żywotność baterii zależna jest od tego, jak o nią dbamy, z jakich aplikacji korzystamy i jak często. Ile energii one pobierają, jak jasny ekran mamy ustawiony czy nawet od warunków atmosferycznych niekiedy.

Funkcje w smartwatchu do 350 zł

Na końcu opowiemy Wam również o funkcjach, jakie możemy znaleźć w dobrym smartwatchu do 350 zł. Choć różnią się one w zależności od modelu, to jednak warto mieć na uwadze te popularne, często występujące, praktycznie w każdym takim zegarku.

W tej cenie zawsze mamy funkcje związane z telefonem, czyli parujemy smartfon i smartwatch do 350 zł za pomocą Bluetooth. Mamy też specjalnie dedykowaną aplikację, gdzie możemy zbierać wyniki oraz zmieniać ustawienia. A dzięki takiemu sparowaniu bez wyciągania telefonu możemy sprawdzić, kto do nas dzwoni, przeczytać SMS, wiadomość z portalu społecznościowego czy ogólne powiadomienia. Często także możemy przeglądać internet czy mieć stały dostęp do najnowszej pogody.

A może: Smartwatch do 250 zł ?

Co jeszcze zaoferuje nam dobry smartwatch do 350 zł? Na pewno są to funkcje związane ze sportem, choćby rożnego rodzaju plany treningowe. I to dla różnych sportów, nawet do 50 dyscyplin. Wbudowany GPS pokazuje nam codzienną przebytą trasę, w tym też liczy ile to jest kilometrów, liczy również kroki (krokomierz) czy spalone kalorie. Monitoruje dla nas jakość snu, spożywane kalorie czy bada nasze tętno, poziom natlenienia organizmu i inne.

Najlepszy smartwatch do 350 zł

Najlepszy smartwatch do 350 zł, czyli jaki? Który model jest tym „naj”? Oczywiście nie ma takiego jednego modelu, bowiem każdy ma inne oczekiwania. Każdy z nas pragnie czegoś innego, różnych funkcji, a nawet wielkości. Zwłaszcza panie, które wybierają mniejsza, a panowie masywniejsze zegarki. Tu liczy się jakość, ale i komfort użytkowania, sprawne działanie, a nie rzadko i design. Na szczęście teraz producenci są nam w stanie wiele zaoferować. Na pewno każdy znajdzie swój wymarzony gadżet na rękę.

Najlepszy smartwatch do 350 zł
Najlepszy smartwatch do 350 zł

Gdzie kupić smartwatch do 350 zł?

Dobry smartwatch do 350 zł zakupimy w wielu sklepach. Oczywiście w internecie jest ich najwięcej, jednak tam nie przymierzymy ich, lepiej udać się stacjonarnie i zobaczyć je na żywo, np. do sklepu z elektroniką, sportowych, czy do jubilerów, także do marketów z RTV. Jak więc widzimy mamy wiele miejsc, gdzie kupimy taki zegarek, przy okazji rozmawiając o nim z doradcą klienta, a także mogąc go przymierzyć na rękę, by jak najlepiej dopasować.

Zobacz też: Smartwatch do 700 zł

Jakiego producenta wybrać? Z pewnością polecają się tacy, jak: Garett, Huami, Amazfit, Tracer, Manta oraz wielu innych.

Smartwatch do 350 zł – opinie

A według Was, jaki smartwatch do 350 zł warto wybrać i dlaczego właśnie ten? Czy macie jakiś do polecenia? Od jakiego producenta i za co go tak cenicie? A może nadal się zastanawiacie nad zakupem? Co dla Was jest najważniejsze? Jakie cechy? Które funkcje chętnie wykorzystujecie? To wszystko bardzo nas ciekawi, więc zachęcamy do zostawiania własnych opinii w tym temacie!

Smartwatch do 350 zł / Ranking najlepszych

Czy można mieć mały gadżet, który będzie bardzo przydatny a jednocześnie nie za drogi? Tak i taki znajdziecie w najnowszym rankingu najlepszych smartwatchy do 350 zł. W tym zestawieniu czeka na Was wiele polecanych modeli, które na prawdę warto kupić. Przejrzeliśmy dla Was internet i zebraliśmy je w jednym miejscu, abyście Wy nie musieli tego robić. Zatem nie traćmy czasu! Od razu się rozejrzyjcie! Życzymy udanych zakupów!

Dodaj opinie na forum