Smartwatch męski z funkcją dzwonienia

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia to rodzaj wielofunkcyjnego zegarka dla panów. Sprawdza się on w większości życiowych sytuacji. Poleca się go zwłaszcza dla osób aktywnych, uprawiających sporty, ale nie tylko. Znajdziemy także całkiem szeroką ofertę zegarków biznesowych. Często nawet nie trzeba mieć ze sobą telefonu! Jak to możliwe? Zaraz wyjaśnimy.

Oprócz tego, przedstawimy Wam też najważniejsze parametry takich zegarków i podpowiemy, jaki smartwatch męski z funkcją dzwonienia jest najlepszy. Zapraszamy do lektury.

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Ranking
Jaki Smartwatch męski z funkcją dzwonienia?
Ranking najlepszych >>>

Czym jest smartwatch męski z funkcją dzwonienia?

Jak wspomnieliśmy, dobry smartwatch męski z funkcją dzwonienia do złudzenia przypomina zwykły zegarek. Możemy się zdecydować na styl bardziej sportowy, lub też elegancką bransoletę i klasyczną tarczę, w zależności od potrzeb. Cała magia tkwi w tym, że urządzenie jest tak naprawdę małym smartfonem, który nosimy na własnym nadgarstku. Daje nam bardzo podobne możliwości, posiada mikrofon oraz głośnik. Jeszcze dwadzieścia lat temu prowadzenie konwersacji poprzez tego typu gadżet kojarzyło się głównie z filmami szpiegowskimi, dziś natomiast jest on w powszechnym użyciu.

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia / Jaki wybrać? Opinie, cena i ranking

Jak wygląda funkcja dzwonienia?

W przypadku najlepszych smartwatchy męskich z funkcją dzwonienia nie potrzebujemy nawet smartfona. Taki zegarek posiada miejsce na kartę SIM lub możliwość zainstalowania e-SIM. Dzięki temu korzystamy bezpośrednio z usług operatora. Wykonujemy połączenia głosowe, wysyłamy i odbieramy wiadomości tekstowe oraz MMS, a nawet korzystamy z Internetu operatora sieci komórkowej.

Jednak tani smartwatch męski z funkcją dzwonienia może mieć te funkcje nieco okrojone. Nie posiada on własnej karty SIM, a wykorzystuje tę w smartfonie. Łączy się z naszym telefonem za pośrednictwem Bluetooth i podczas rozmowy działa jak słuchawki. Za jego pośrednictwem możemy odbierać i wykonywać połączenia, słyszymy głos rozmówcy i nasza mowa również jest rejestrowana przez zegarek, jednak całe połączenie i tak przechodzi przez smartfon. Jeśli akurat nie mamy ze sobą telefonu, wykonanie rozmowy jest praktycznie niemożliwe.

Sprawdź także: Smartwatch do 400 zł.

Jaki smartwatch męski z funkcją dzwonienia wybrać i kupić?

By znaleźć najlepszy smartwatch męski z funkcją dzwonienia, wystarczy zwrócić uwagę na kilka ważnych cech, oprócz oczywiście wspomnianej możliwości zainstalowania karty SIM.

Do najważniejszych parametrów należą:

 • System operacyjny,
 • Wyświetlacz,
 • Bateria,
 • Łączność,
 • Funkcje.
Jaki Smartwatch męski z funkcją dzwonienia
Jaki Smartwatch męski z funkcją dzwonienia wybrać? Gdzie kupić? Ranking, opinie i cena

System operacyjny w smartwatchu męskim z funkcją dzwonienia

Musimy pamiętać, że nawet najlepszy smartwatch męski z funkcją dzwonienia do wielu funkcji potrzebuje połączenia z naszym smartfonem. By w pełni wykorzystać jego możliwości, musimy wybrać model wyposażony w system operacyjny, który okaże się kompatybilny do naszego telefonu. Niektórzy producenci inteligentnych zegarków decydują się na uniwersalne rozwiązania, jednak najczęściej jest inaczej. Najwięcej smartwatchy męskich z funkcją dzwonienia współpracuje z Androidem. Wiele jest kompatybilnych z iOS, i to nie tylko produkcji marki Apple.

Sprawdź też: Zegarek do dzwonienia dla dzieci.

Wyświetlacz w smartwatchu męskim z funkcją dzwonienia

Jednym z najważniejszych elementów dobrego smartwatcha męskiego z funkcją dzwonienia jest dotykowy ekran. Umożliwia on sterowanie całym urządzeniem. Prostokątny, lepiej wykorzystuje dostępną przestrzeń. Okrągły z kolei wygląda bardziej klasycznie i elegancko. Im większy model wybierzemy, tym łatwiej będzie nam obsługiwać smartwatch męski z funkcją dzwonienia, zwłaszcza pisać SMS-y.

A co z rodzajem ekranu? Najlepszy smartwatch męski z funkcją dzwonienia posiada wyświetlacz AMOLED. Jest on jasny, przez co łatwo odczytać obraz na ekranie nawet w intensywnym świetle dziennym. Jednocześnie nie pożera tak baterii, jak nieco przestarzały wyświetlacz LED. Ciekawym rozwiązaniem są także smartwatche męskie z funkcją dzwonienia z wyświetlaczem typu e-ink, czyli wirtualnym papierem. Kiedy jest jasno, nie emitują własnego światła, a wykorzystują zastane. Są niezwykle energooszczędne, jednak taki smartwatch męski z funkcją dzwonienia może działać nieco wolniej.

Bateria w smartwatchu męskim z funkcją dzwonienia

No właśnie, niewielkie wymiary smartwatcha męskiego z funkcją dzwonienia nie pozwalają wpakować do niego bardzo dużej baterii. Jednocześnie częste prowadzenie rozmów, korzystanie z głośnika i mikrofonu skracają jego żywotność. Oczywiście, istnieją modele, które wytrzymają bez ładowarki ponad tydzień, jednak to raczej wyjątek, niż reguła. Z tego powodu starajmy się wybrać swój egzemplarz z jak największą baterią.

Łączność w smartwatchu męskim z funkcją dzwonienia

O funkcjach powiemy za chwilę, jednak by najlepszy smartwatch męski z funkcją dzwonienia mógł je pełnić, potrzebna jest odpowiednia łączność. Absolutna podstawa to Bluetooth – im nowszy, tym lepiej. Dzięki niemu jesteśmy w stanie połączyć się ze smartfonem, a w przypadku modelu z własną kartą SIM lub odtwarzaczem muzyki, ze słuchawkami bezprzewodowymi.

Oprócz tego, często przydaje się NFC. To łączność o zasięgu około 20 cm, wykorzystywana do szybkiego parowania urządzeń, ale i płatności zbliżeniowych. Dodajmy do tego GPS, umożliwiający monitorowanie na bieżąco swojej lokalizacji, a zyskamy całkiem ciekawe, wielofunkcyjne urządzenie.

Mamy dla Ciebie także smartwatch do biegania.

Jaki smartwatch męski z funkcją dzwonienia jest najlepszy? Funkcje

No właśnie, przyszedł czas na podsumowanie naszych rozważań o najlepszych smartwatchach z funkcją dzwonienia. Wszystkie parametry sprowadzają się do jednego – by urządzenie spełniało określone funkcje.

Należą do nich, w zależności od urządzenia, na przykład:

 1. Odbieranie i nawiązywanie połączeń,
 2. Wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS/MMS,
 3. Monitorowanie oddechu, tętna, aktywności fizycznej, spalonych kalorii,
 4. Odtwarzanie muzyki z karty SD,
 5. Sterowanie odtwarzaczem muzyki i innymi funkcjami w naszym smartfonie,
 6. Szybkie sprawdzenie niektórych informacji, jak na przykład pogoda, podstawowe wiadomości,
 7. Śledzenie swojej lokalizacji,
 8. Bycie dostępnym dla klientów czy kontrahentów, gdziekolwiek się znajdujemy i cokolwiek robimy.

Gdzie kupić smartwatch męski z funkcją dzwonienia?

Dobry smartwatch męski z funkcją dzwonienia znajdziemy w specjalistycznych sklepach z elektroniką i dużych marketach z akcesoriami do telefonów, gdzie możemy skorzystać z doradcy klienta. Zakupy można zrobić także w sklepie internetowym. Do producentów podobnych sprzętów należą między innymi Garmin, Garett, Apple, Realme, Xiaomi i pozostali.

Najlepszy Smartwatch męski z funkcją dzwonienia
Najlepszy Smartwatch męski z funkcją dzwonienia

Cena smartwatchu męskiego z funkcją dzwonienia

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje smartwatch męski z funkcją dzwonienia – cena tymczasem zależy od wielu czynników. Należą do nich inne funkcje, jakość wykonania, wodoodporność, a także renoma producenta. Realnie musimy założyć budżet od 300 zł do nawet 1200 zł.

Wybierz też smartwatch do 200 zł.

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia – opinie

Jako że dobry smartwatch męski z funkcją dzwonienia wchodzi do coraz powszechniejszego użytku, jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych doświadczeń w tym temacie. Posiadacie taki zegarek, a może dopiero zastanawiacie się nad zakupem? Mieliście okazję takiego używać? Czekamy na przemyślenia i opinie o smartwatchach męskich z funkcją dzwonienia w sekcji komentarzy.

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia / Ranking najlepszych

Ostatnią część naszego poradnika dedykujemy osobom, które dopiero zastanawiają się nad zakupem, czy to na prezent, czy też dla siebie. Przed wizytą w sklepie stacjonarnym lub internetowym koniecznie sprawdźcie nasz ranking najlepszych smartwatchy męskich z funkcją dzwonienia.

2.
Garett Kids 4G Czarny
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Garett
3.
Forever Phone Me KW-55 Różowy
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Forever
4.
TCL Movetime MT40 Różowy
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia TCL
5.
Samsung Watch 4 Classic 46mm Srebrny(SM-R895FZSAEUE)
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Samsung
6.
Xblitz Kids WATCH ME Niebieski
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Xblitz
7.
Garett Multi 4 Sport Czarny
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Garett
8.
Wodoodporny Zegarek GPS dla dzieci. Locon GJD.06
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia
9.
Forever Find Me KW-200 zielony
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Forever
10.
Forever Kids Care Me KW-400 Moro
Smartwatch męski z funkcją dzwonienia Forever

Dodaj opinie na forum