Fotel gamingowy do 200 kg

Osoby grające w gry są coraz częściej otyłe. Siedzenie ciągłe przed komputerem, mało ruchu, podjadanie, to wszystko sprawia, że stajemy się więksi. I to nie w pozytywnym znaczeniu. Dlatego też producenci postanowili stworzyć fotel gamingowy do 200 kg. Taki gadżet utrzyma na prawdę duży ciężar. Ale też jest specjalnie wyprofilowany aby odpowiednio dopasować się do parametrów osób z nadwagą. A do tego wspomaga prawidłową postawę ciała, daje swobodę ruchu oraz wygodę. Wystarczy tylko dobrze go dobrać do własnych preferencji.

Zatem jaki fotel gamingowy do 200 kg wybrać i kupić? O czym warto pamiętać podczas zakupów? Na co zwrócić uwagę najbardziej? Sprawdźcie już teraz, wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w poniższym artykule. I nie zapomnijcie zajrzeć do rankingu najlepszych.

Fotel gamingowy do 200 kg Ranking
Jaki Fotel gamingowy do 200 kg?
Ranking najlepszych >>>

Czym wyróżnia się fotel gamingowy do 200 kg?

Dobry fotel gamingowy do 200 kg przeznaczony jest dla osób otyłych i z nadwagą, którzy potrzebują nieco solidniejszych dodatków. Ten rodzaj wyróżnia się solidną konstrukcją, która utrzyma graczy nawet do 200 kg! Zatem nadaje się świetnie nie tylko podczas grania w gry, ale też na co dzień do siedzenia, gdy przeglądamy internet czy jemy ub pracujemy przy biurku. Jest na tyle wygodny, by też oglądać filmy, gdy na nim siedzimy. Zwykle posiada też regulację, by jak najlepiej dopasować wszystkie parametry i kółka, by łatwiej się było na nim przemieszczać.

Fotel gamingowy do 200 kg
Fotel gamingowy do 200 kg / Ranking, opinie, cena

Jaki fotel gamingowy do 200 kg wybrać i kupić?

Gdy pragniemy zakupić dobry fotel gamingowy do 200 kg, warto pamiętać, że musi być on solidny, ale też wygodny, dla naszego lepszego komfortu. Powinniśmy więc poświęcić trochę czasu na przejrzenie dostępnej oferty. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na kilka istotnych elementów, jakimi są;

  • dopuszczalne obciążenie,
  • stabilność,
  • materiał,
  • podparcie głowy.

Dopuszczalne obciążenie w fotelu gamingowym do 200 kg

Zanim zakupimy nasz nowy fotel gamingowy do 200 kg, warto sprawdzić dokładną wartość dopuszczalnego obciążenia. Zwróćmy też uwagę, że zawsze chodzi o maksimum całości, czyli nasza masa ciała + dodatki typu odzież, słuchawki, mikrofon, napój, itd. Taki gadżet jest zatem wykonany z solidnego materiału. Możemy cieszyć się więc dużym obciążeniem dla osób otyłych i z nadwagą. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Taki solidy sprzęt przyda się każdemu, kto ceni sobie komfort.

Zobacz: Fotel gamingowy dla otyłych

Stabilność w fotelu gamingowym do 200 kg

Kolejnym bardzo ważnym elementem podczas zakupu fotela gamingowego do 200 kg jest jego stabilność. W końcu waga do 200 kg to spore maksymalne obciążenie, rzadko spotykane, zatem stabilność musi być większa. Mało stabilny fotel mógły się zwyczajnie okazać niebezpieczny, chyboczący się, co mogłoby doprowadzić do upadku, zwłaszcza podczas emocjonującej gry. Osoba otyła posiada inny rozkład sił, zatem uwzględnić wszystkie dane, jakie producent zawarł na opakowaniu. Zwykle jednak są one solidne i dobrze wyprofilowane. Posiadają też kółka, które dodatkowo nadają równomiernemu rozłożeniu sił. Są zwykle nieco większe i wykonane z gumy. W ten sposób będzie nam też łatwiej sie poruszać.

Materiał w fotelu gamingowym do 200 kg

Jakie materiały nadają się do stworzenia fotela gamingowego do 200 kg? Przede wszystkim te wytrzymałe na otarcia oraz rozdarcia. Nie powinny się zbyt szybko psuć na co wchodzi też solidny szew, który się nie rozpruwa. Jak wiadomo osoby o większej masie ciała mogą dawać większy opór przez co powstają dziury w nie solidnym materiale. Do wyboru mamy sztuczną skórę, jednak pamiętajmy, że osoby otyłe bardzo szybko się pocą i może to być mało wygodny materiał szczególnie latem. Choć ten materiał można najlepiej wyczyścić, gdy spadnie nam jedzenie czy rozleje się napój.

Jaki fotel gamingowy do 200 kg
Jaki fotel gamingowy do 200 kg wybrać? – Cena, opinie, ranking

Do wyboru mamy też wytrzymały materiał z przewiewną siateczką. Wtedy jest znacznie lepsza wentylacja, lecz wadą jest to, że to zdecydowanie gorszy materiał w utrzymaniu czystości. Trudniej będzie nam pozbyć się plam. Jak widzimy oba maja wady i zalety, zatem to do nas należy wybór, w czym będziemy się lepiej czuć.

Podparcie głowy w fotelu gamingowym do 200 kg

Choć może to nie aż tak ważny element, to jednak warto zwrócić uwagę, czy nowy fotel gamingowy do 200 kg posiada podparcie głowy. Wtedy zdecydowanie łatwiej nam zachować poprawną postawę ciała, nasz odcinek szyjny jest zabezpieczony przed wygięciami. Kark nie zostaje nadmiernie przeciążony, przez co potem nie mamy bólu pleców. Nasz dodatek powinien być regulowany, aby odpowiednio dopasować go do naszych parametrów i wygody. W końcu każdy z nas może mieć inny wzrost. Ale też wykonany z wygodnego materiału, aby odczuwać komfort podczas gry. W końcu w takim fotelu gamingowym do 200 kg możemy też swobodnie usiąść i obejrzeć wieczorem film czy poczytać książkę.

Polecamy: Fotel gamingowy dla wysokich

Dla jeszcze większej wygody i równowag zainwestujmy w siedzenie nie tylko z podparciem głowy, ale też podparciem nóg – podnóżek. Najlepiej, aby również był regulowany dla jak najlepszego dopasowania. To da nam więcej komfortu.

Zalety fotela gamingowego do 200 kg

Fotel gamingowy do 200 kg posiada wiele zalet, o których warto wspomnieć przed zakupem. W końcu zależy nam na jakości i rzeczywistym maksymalnym obciążeniu. Jeśli pragniemy zadbać o naszą poprawną postawę ciała, warto zwrócić uwagę na dostępne i regulowane parametry. Ten rodzaj oferuje nam nie tylko duże obciążenie, bo do 200 kg, ale też dodatki w formie podłokietników, poduszki czy podnóżka. Siedzenie jest szerokie i wyprofilowane dla największej wygody.

Gdzie kupić fotel gamingowy do 200 kg?

Dobry fotel gamingowy do 200 kg jest dostępny w wielu sklepach stacjonarnych, głównie z akcesoriami dla graczy czy marketach z RTV i AGD. Warto wybrać tą opcję, by dopasować model do siebie, móc go przetestować, porównać na żywo. Choć internet też może być dobrym rozwiązaniem. Do znanych producentów należą: Diablo Marvo, Fury, Huzaro i Phantom, a także inni.

Najlepszy fotel gamingowy do 200 kg
Najlepszy fotel gamingowy do 200 kg

Cena fotela gamingowego do 200 kg

Ile może kosztować fotel gamingowy do 200 kg? To dość spory produkt, który wymaga dużej ilości materiałów. Dlatego też nie należy do najtańszych. Ceny rozpoczynają się mniej więcej od 400 zł za najprostsze modele, po 800 zł za te z dodatkami.

A może Fotel gamingowy dla 10 latka ?

Fotel gamingowy do 200 kg – opinie

Opłaca się zakupić fotel gamingowy do 200 kg? Co według Was, daje nam ten gadżet? Czym się wyróżnia? Dlaczego zdecydowaliście się na jego zakup? Widzicie więcej wad czy zalet? Jaki model jesteście skłonni polecić, a jaki zdecydowanie odradzacie? Jaki jest w użytkowaniu codziennym? Warto wydać na niego większe pieniądze? Rzeczywiście jest wytrzymały do 200 kg? Jeśli macie ochotę podzielić się z nami własną opinią, zapraszamy Was do pozostawienia komentarza!

Fotel gamingowy do 200 kg / Ranking najlepszych

Jaki gadżet dla lepszej gry wybrać? Jeśli szukacie ciekawych, ale przede wszystkim wygodnych rozwiązań, mamy coś specjalnie dla Was. Oto przed Wami nasz najnowszy ranking najlepszych foteli gamingowych do 200 kg. To właśnie tutaj znajdziecie najbardziej polecane modele przez innych użytkowników. Każdy produkt zawiera pełen opis. Sprawdź, co znajduje się w atrakcyjnej cenie, co warto kupić. Wszystko w jednym miejscu – sprawdź sam!

Dodaj opinie na forum