Monitor gamingowy 360 hz

Monitor gamingowy 360 hz to na prawdę świetnej jakości sprzęt, najlepsze parametry na rynku! Taki gadżet to rarytas. Decydują się na niego tylko prawdziwi koneserzy dobrego obrazu, bowiem też kosztuje swoje. Ale za to wiemy, na co wydajemy, bowiem jest to dobra jakość widzianego wyświetlacza. Posiada do tego wiele innych funkcji czy dodatków, które warto mieć w swoim domu. Oczywiście gry staną się z nim bardziej realne, a kolory będą niczym prawdziwe, a nie z ekranie. Za to właśnie płacimy. To gadżet dla profesjonalnych graczy, dla których liczy się tylko wygrana i emocje, które wywołują te efekty!

To jaki monitor gamingowy 360 hz wybrać? Czy już się nad tym zastanawialiście? Na pewno w Waszych głowach pojawia się wiele pytań, tak więc warto sobie to wszystko przeanalizować, a my Wam chętnie w tym pomożemy. Zapoznajcie się z naszym najnowszym poradnikiem, pełnym ważnych informacji, przykładów, gdzie czeka na Wasz najnowszy ranking najlepszych oraz sekcja komentarzy, gdzie czeka na Wasze opinie i porady!

Monitor gamingowy 360 hz Ranking
Jaki Monitor gamingowy 360 hz?
Ranking najlepszych >>>

Zapraszamy do lektury!

Jaki monitor gamingowy 360 hz wybrać i kupić?

Czy wiecie już, jaki monitor gamingowy 360 hz chcecie kupić? Do czego on Wam jest w ogóle potrzebny? Czy nada się na te gry, w które gracie? To ważne pytania, które sami musicie sobie zadać, a szczególnie to „Czego oczekujecie?”. Każdy z nas może mieć do tego indywidualne podejście. Bowiem każdy gra w inne gry, korzysta z różnych rozrywek, zawsze jednak dla każdego liczy się jakość. Tylko to także może być pojęciem względnym. Dlatego zalecamy sobie pomyśleć, co by Was interesowało, a przy okazji sprawdzić dostępne opcje takiego monitora, do najważniejszych należą:

  • ekran,
  • matryca,
  • czas reakcji matrycy,
  • częstotliwość odświeżania ekranu,
  • złącza.
Monitor gamingowy 360 hz
Monitor gamingowy 360 hz / Ranking, opinie i cena

Ekran w monitorze gamingowym 360 hz

Przede wszystkim musimy zacząć od tego by wybrać odpowiedni monitor gamingowy 360 hz pod względem wielkości. To wpływa na jakość nie tylko gry, ale i ogólnego użytkowania. Jeśli chcemy, aby miał odpowiednie parametry, warto wybrać większy model. Producenci zwykle oferują coś między przekątną ekranu na poziomie 23 cale a 25 cali. Czasem też 26 cali.

Do tego też od razu sprawdźmy rozdzielczość ekranu, który powinien cechować się odpowiednią jakością, czyli obraz musi być czysty, wyrazisty, w odpowiednich barwach, bogata paleta barw, kontrasty, itd. Zwykle tego typu modele to minimum Full HD, czyli rozdzielczość o parametrach 1920×1080 pikseli.

Polecamy: Monitor gamingowy 32 cale

Matryca w monitorze gamingowym 360 hz

Kolejnym ważnym elementem jest matryca w monitorze gamingowym 360 hz. To specjalna powłoka na ekranie, dzięki której zyskujemy odpowiednią jakość widzianego obrazu. Przede wszystkim chodzi o dwa rodzaje: matową oraz błyszczącą. Pierwsza z nich jest idealna dla pomieszczeń jasnych, ponieważ posiada dodatkową powłokę ochronną, która odbija promienie słoneczne/światło. Dzięki temu widzimy wszystko, co dzieje się na ekranie. Jednak nieco tracimy na kolorach.

Z kolei drugi rodzaj, czyli matryca błyszcząca idealnie odzwierciedla nam pełną gamę kolorów. Zwłaszcza w ciemnych pomieszczeniach. To oznacza, że nie nadaje się do mocno oświetlonych pokoi. Choć zyskujemy na kolorycie, to wtedy w takim pokoju i tak nie widzimy, co dzieje się na ekranie, gdyż nie odbija on promieni.

Jaki monitor gamingowy 360 hz
Jaki monitor gamingowy 360 hz wybrać? – Sprawdź cenę, opinie oraz ranking

Czas reakcji matrycy monitora gamingowego 360 hz

Zastanawiacie się czym jest czas reakcji matrycy w monitorze gamingowym 360 hz? To parametr, który informuje nas o tym, w jakim czasie dany piksel zareaguje, zmieni się w inny stan. o czas, jaki każdy piksel wymaga do zmiany swojego stanu. Zawsze podawany jest w milisekundach. Oczywiście w tym wypadku im niższy parametr, tym lepiej. Tym oznacza to lepszą jakość. Dobry monitor gamingowy 360 hz oferuje nam podświetlanie i wygaszanie pojedynczego piksela na poziomie 1 milisekundy.

Częstotliwość odświeżania ekranu w monitorze gamingowym 360 hz

Oczywiście nie zapomnijmy o tym, co mamy już w nazwie monitora gamingowego 360 hz, czyli częstotliwość odświeżania ekranu. Na czym polega ta cecha? Jest to liczba odświeżeń, czyli zmian jakie pojawiają się na ekranie w ciągu jednej sekundy. Tak, abyśmy zadążyli za tym, co pojawia się jako obraz, by zmieniało się dynamicznie, co dodaje nam emocji podczas rozgrywek. W tym przypadku mamy aż 360 hz! Czyli obraz na monitorze zmienia się aż 360 razy tylko w ciągu jednej sekundy! Tu na pewno nic nam nie umknie, wszystko będzie się odbywać bardzo szybko, co jest ważne choćby w grach zręcznościowych i kooperacyjnych.

Zobacz także: Monitor gamingowy 24 cale

Złącza w monitorze gamingowym 360 hz

Dobry monitor gamingowy 360 hz posiada złącza i przewodowe i bezprzewodowe, które mogą przydać się w grze. Te pierwsze to na przykład HDMI czy USB, z kolei drugie to WiFi i Bluetooth. Szczególnie dzięki Bluetooth możemy sparować się z głośnikiem czy słuchawkami, co daje jeszcze lepsze efekty dźwiękowe.

Najlepszy monitor gamingowy 360 hz

Najlepszy monitor gamingowy 360 hz to ten, który cechuje się odpowiednią jakością w bardzo dobrej cenie. Jednak nie jest to tylko jeden model, gdyż każdy z nas ma inne oczekiwani, co do tego sprzętu. Przede wszystkim musi być sprawny, działać bez zarzutów i szybko. Tym cechuje się dobry monitor gamingowy 360 hz. A do tego ma bardzo szybki czas reakcji na nasze polecenia, ma bardzo dużą częstotliwość odświeżania ekranu, bo aż na poziomie360 hz! To znaczy, że obraz będzie bardzo realistyczny, szczególnie w połączeniu z dobrą rozdzielczością oraz wielkością ekranu.

Najlepszy monitor gamingowy 360 hz
Najlepszy monitor gamingowy 360 hz

Gdzie kupić monitor gamingowy 360 hz?

Dobry monitor gamingowy 360 hz możemy zakupić stacjonarnie. Oznacza to, ze udajemy się osobiście do sklepów takich jak z elektronika, komputerowych oraz do marketów ze sprzętem rtv. Dzięki temu możemy je porównać na żywo, wybrać ten najlepszy, sprawdzony i polecany przez doradcę klienta. Jednak gdy nie lubimy tłumów zakupu można dokonać internetowo. Tam mamy bardzo duży wybór! A na jakiego producenta się zdecydować? Do polecanych zaliczają się: Asus, AOC, Samsung, MSI i inni.

To Ci zainteresuje: Monitor gamingowy 4k!

Cena monitora gamingowego 360 hz

Ile zapłacimy za monitor gamingowy 360 hz? Przede wszystkim musicie wiedzieć, że jest t bardzo dobra jakość i zapłacimy za nią co nie co. Jednak cena nie zawsze jest taka sama, w zależności dokładnie co oferuje nam dny model, czym się wyróżnia, producent, itd. Dlatego zwykle za monitor zapłacimy między 2000 zł a 3000 zł.

Monitor gamingowy 360 hz – opinie

Jaki monitor gamingowy 360 hz polecacie zakupić? Dlaczego interesuje Was taki parametr? Dlaczego potrzebujecie największy parametr częstotliwości odświeżana ekranu? Jakimi innymi cechami jeszcze powinien się wyróżniać? Czy to wielkość, czy koloryt? To jaki producent jest Waszym ulubionym? A może cena ma większe znaczenie? Czekamy na Wasze opinie!

Monitor gamingowy 360 hz / Ranking najlepszych

Granie w gry nadal ma wielu miłośników, choć cała ta procedura wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka/kilkanaście lat temu. Tu mamy realizm, kolory, brak rozmazanych elementów, wszystko jest bardzo wyraźne, zwłaszcza, gdy mam odpowiedni sprzęt. Taki czeka na Was w rankingu najlepszych monitorów gamingowych 360 hz. W tym zestawieniu czekają na Was tylko dobrej jakości produkty w dobrych cenach. Zachęcamy do zakupu już teraz, zanim inni Was wyprzedzą!

1.
AOC Monitor Agon AG254FG
Monitor gamingowy 360 hz AOC
2.
ASUS ROG PG27AQN 90LM0820-B01370
Monitor gamingowy 360 hz Asus
3.
MSI Oculux NXG253R
Monitor gamingowy 360 hz MSI
4.
Acer Predator X25 (UM.KX0EE.006)
Monitor gamingowy 360 hz Acer
6.
Dell Alienware AW2521H (210 AYCL)
Monitor gamingowy 360 hz Dell
8.
Lenovo Y25g-30 (66CCGAC1EU)
Monitor gamingowy 360 hz Lenovo

Dodaj opinie na forum