Okulary 3d do telefonu

Okulary 3d do telefonu to nowoczesny gadżet dla każdego smartfona, który posiada funkcję łączenia z takimi okularami, które przenoszą nas do wirtualnego świata. Przede wszystkim jest to sprzęt do zabawy, dające nam zupełnie inne odczucia. Nie jest to do opisania, trzeba samemu spróbować! Taki sprzęt jest też w różnym przedziale cenowym, zatem każdy znajdzie coś dla siebie, by odkryć coś nowego. Tak właśnie działają okulary, dają nam ogrom zabawy i nowości. Warto więc spróbować, także w przypadku dzieci i dorosłych. Jest to bardzo uniwersalny sprzęt a telefon każdy z nas ma.

Tylko jakie te okulary 3d do telefonu wybrać? Na pewno jesteście ciekawi, które modele wybrać, które są najlepsze i czym w ogóle się kierować podczas zakupów. Czy każdy znajdzie coś dla siebie? A jak bardzo te modele się różnią? Czy telefon także jest ważny podczas zakupów? Tego dowiecie się już za chwilę, z naszej poniższej lektury! Mamy dla Was wiele porad a także poleceń naszych czytelników. Zobaczcie sami!

Czym są okulary 3d do telefonu?

Zapewne na początek zastanawiacie się czym dokładnie są okulary 3d do telefonu i jak działają. Ich inna nazwa, którą zapewne słyszeliście to okulary vr. Czyli okulary wirtualnej rzeczywistości. W tym wypadku mamy zintegrowany ekran, również podzielony ekran smartfona. Przesuwające się obrazy przed nami dają nam efekt głębi 3D. A to dlatego, że mamy specjalne czujniki i każda zmiana ruchu jest wykrywana przez nie i dostosowywana automatycznie.

Okulary 3d do telefonu
Okulary 3d do telefonu / Ranking i opinie i cena

Jakie okulary 3d do telefonu wybrać i kupić?

To które okulary 3d do telefonu kupić? Jest to ważny element, nad którym musimy przystanąć i nieco się zastanowić. Bowiem każdy chce trafić na jak najlepszy sprzęt, który nie kosztuje wiele, ale i daje nam satysfakcję. Na pewno nie kupujmy kota w worku, warto zakup przemyśleć i wybrać odpowiedni do naszych potrzeb. A w tym pomoże nam również wiedza na temat danego produktu oraz jego ważnych elementów, jak na przykład:

  1. pole widzenia,
  2. kompatybilność,
  3. dźwięk,
  4. pilot,
  5. design.

Pole widzenia okularów 3d do telefonu

Zacznijmy od tego, jakie jest pole widzenia w okularach 3d do telefonu. Te pokazują nam wirtualną rzeczywistość, która ma odzwierciedlać realną. Widzimy rzeczy w trójwymiarze, a nie płaskie. Zatem warto wybrać model, który oferuje nam szerokie pole widzenia, dzięki czemu każda gra stanie się jeszcze bardziej interesująca z wieloma szczegółami, które my dostrzeżemy. Najlepszym rozwiązaniem są modele okularów o szerokości kąta widzenia 120 stopni o ile inny nie oferuje nawet 360 stopni. Ale 120 to absolutne minimum.

Kompatybilność okularów 3d do telefonu

Kolejnym niezwykle ważnym elementem, o którym pod żadnym pozorem nie możemy zapomnieć, to kompatybilność okularów 3d do telefonu, właśnie z naszym smartfonem. A to dlatego, że okulary muszą współdziałać z telefonem, aby nic nam się nie zacinało ani dźwięk ani obraz. Oczywiście wiele modeli jest dostosowanych głównie pod Androida lub wiele modeli telefonów na raz. Rzadko kiedy są one dostępne na przykład tylko ona Windows, gdyż takich smartfonów jest niewiele. Z kolei system iOS obsługuje raczej droższe gadżety.

Co powiecie na: Okulary vr do telefonu 6 5 cala ?

Dźwięk w okularach 3d do telefonu

Równie ważny co obraz jest także dźwięk, jaki wydobywa się z okularów 3d do telefonu. Wyobrażacie sobie grę bez dźwięku, gdzie nie słychać nic a obraz mamy wręcz idealny? Brzmi słabo prawda? Zatem nie pomijajmy cechy, jaką jest dźwięk, a ten powinien wydobywać się z głośników, które mamy wbudowane w okulary. Tak, byśmy nie musieli dokupować osobnego zestawu. Dzięki dobrym głośnikom, dźwięk będzie realistyczny, głęboki i przyjemny dla ucha.

Jakie okulary 3d do telefonu
Jakie okulary 3d do telefonu wybrać? Sprawdź cenę, opinie oraz ranking

Pilot do okularów 3d do telefonu

Niektóre okulary 3d do telefonu posiadają w zestawie dołączony pilot. Ma on nam posłużyć do łatwej i komfortowej obsługi okularów, zwłaszcza jako szybka zmiana ustawień, by nie wychodzić z gry i zmieniać coś na telefonie np. głośność. Jeśli takiego pilota nie ma w zestawie, możemy go dokupić.

Design okularów 3d do telefonu

Na koniec warto także dodać, że dla niektórych liczy się design okularów 3d do telefonu. A to dlatego, że są one dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu możemy wybierać, co nam się podoba czy co będzie pasować do reszty sprzętu. Przede wszystkim dostępne są klasyczne kolory, jak czarny czy biały oraz inne np. mieszanka kilku, połączenie czerni z bielą, albo z granatem, zielenią, są również okulary jasnoszare, beżowe czy grafitowe.

Może Was zainteresować: Okulary VR do komputera

Najlepsze okulary 3d do telefonu

Jakie to są najlepsze okulary 3d do telefonu? Na pewno t najlepiej dopasowane, które cechują się jakością, dają nam możliwość regulacji. Są też solidne i wykonane z trwałego materiału. Wtedy mniej możemy spodziewać się, że się zepsują szybko. Ważne, by były kompatybilne z naszym urządzeniem, a najlepiej z wieloma, na wypadek, gdybyśmy chcieli zmienić telefon na inny. Co jeszcze sprawia, że takie okulary vr są najlepsze? Na pewno czas działania, szerokość pola widzenia, rozdzielczość widzianego ekranu. Jest wiele możliwości wyboru, warto zdecydować się najlepszy dla nas, który spełni oczekiwania i da nam bardzo realistyczną, wirtualną grę.

Gdzie kupić okulary 3d do telefonu?

Dobre okulary 3d do telefonu zakupimy na pewno w internecie, tam jest ich najwięcej do wyboru. I to różne rodzaje, w różnej cenie oraz od różnych producentów. Jeśli chodzi o zakupy stacjonarne to jednak jest znacznie mniejszy wybór, nie jest jeszcze to tak rozpowszechniony gadżet, zwykle znaleźć go możemy w sklepach z akcesoriami elektronicznymi czy w marketach z RTV.

Do znanych producentów na pewno zaliczyć możemy: Modecom, Samsung, Apocalypse, Acme, Dydream, UGO oraz inni.

Najlepsze okulary 3d do telefonu
Najlepsze okulary 3d do telefonu

Cena okularów 3d do telefonu

Ważne pytanie – ile kosztują okulary 3d do telefonu? Wielu zadaje sobie to pytanie, mając na uwadze, ile chcemy wydać na taki gadżet. Zwykle nie ma jednoznacznej odpowiedzi na nie, gdyż dostępne są na prawdę różne modele, które oferują inną jakość, względem producenta oraz dostępnych funkcji. Więc i kwota jaką możemy wydać zmienia się. Zwykle zaczyna się od około 40 zł – 50 zł, jednak za najlepsze zapłacimy nawet ponad 100 zł do około 300 zł.

Polecamy też: Okulary VR do PC

Okulary 3d do telefonu – opinie

A według Was dlaczego warto kupić okulary 3d do telefonu? Czym się one charakteryzują? Co nam dają? Jakie są to korzyści i jakie ma wady a może tylko zalety? Co Was skłoniło do zakupu? Czy cena czy chęć sprawdzenia tego gadżetu? A może coś jeszcze innego? Czy wiecie już, jakie cechy są ważne dla Was? I co można zrobić z takimi okularami? Do jakich modeli pasują najczęściej? Jeśli chcecie się z nami podzielić swoją opinią to z niecierpliwością czekamy w sekcji komentarzy!

Okulary 3d do telefonu / Ranking najlepszych

Czy można zapewnić sobie niezwykły świat, pełen rozrywki, magii i taki, który nie dzieje się na prawdę? Z pewnością, jeśli tylko zdecydujemy się na najnowszy sprzęt, który czeka na nas w rankingu najlepszych okularów 3d do telefonu. To zestawienie zostało stworzone na podstawie poleceń naszych czytelników. Więc nie musicie obawiać się jakości. Mają pełen opis oraz cenę produktu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy!

Dodaj opinie na forum