Selfie stick bluetooth

Selfie stick bluetooth to niezwykle popularny gadżet tych czasów. Bo kto z nas nie ma teraz smartfona? Chyba każdy. Już nawet od najmłodszych lat jest to bardzo popularny prezent. Nic więc dziwnego, że i powstaje do niego wiele różnych dodatków. W tym wypadku selfie stick na bluetooth jest chętni w wybierany przez turystów. Gdy wybieramy się na wycieczkę, on daje nam duże możliwości wykonania ładnych zdjęć. Możemy dzięki niemu objąć siebie, ale też inną grupę osób czy też krajobraz, dla którego pojechaliśmy na wycieczkę. Widać znacznie więcej, niż byśmy użyli naszej ręki, jako przedłużenia. Kijek jednak ma większy zasięg. Warto go dobrze dopasować.

Zatem jaki selfie stick na bluetooth kupić? Oczywiście wybór jest dość duży, więc możemy mieć mały mętlik, co wybrać, na co zwrócić uwagę, gdzie w ogóle dokonać zakupu czy jaka cena będzie odpowiednia? W tym celu zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem. Tu w jednym miejscu znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania oraz wiele porad. Zachęcamy do przeczytania tej lektury, zajrzenia do rankingu najlepszych. A na koniec o pozostawienie własnych opinii w tym temacie.

Selfie stick bluetooth Ranking
Jaki Selfie stick bluetooth?
Ranking TOP 10 najlepszych >>>

Zapraszamy!

Jak działa selfie stick bluetooth?

Selfie stick na bluetooth to bezprzewodowy i bardzo kompaktowy dodatek. Inaczej można go nazywać uchwytem do selfie na smartfony. Służy do tego, żeby samemu wykonywać sobie zdjęcia – swojej twarzy, ale też sylwetki. Właśnie dzięki temu, że mamy ten kijek, możemy objąć więcej. Czego nie dałaby rady zrobić nasza ręka. To właśnie jest przedłużenie naszej ręki. Pozwala nam to na jednym zdjęciu uchwycić dużą grupę osób a także piękny krajobraz.

A dzięki temu, że nasz selfie stick jest na bluetooth, to możemy w prosty sposób połączyć się (sparować) z naszym smartfonem. I to bezprzewodowo! Zatem nie będą nam przeszkadzać żadne plączące się kable.

Selfie stick bluetooth
Selfie stick bluetooth / Ranking, cena, opinie

Jaki selfie stick na bluetooth wybrać i kupić?

To bardzo dobre pytanie, jaki selfie stick bluetooth warto kupić. Bowiem wybór jest dość duży. Dlatego musimy się zastanowić, czego oczekujemy. Dokładnie przemyślmy swój zakup, zwracając szczególną uwagę na parę ważnych elementów, takich jak:

  1. rączka,
  2. długość,
  3. obsługiwany system operacyjny,
  4. wielkość smartfona,
  5. kolor.

Rączka w selfie sticku na bluetooth

Dobry selfie stick bluetooth cechuje się tym, że posiada bardzo ergonomiczną rączkę. Taką, która sama wpasowuje się w naszą dłoń. Powinna być solidna, mieć zabezpieczone niebezpieczne elementy np. kable elektryczne. I co ważne, możemy śmiało zdecydować się na taką, która pokryta jest silikonem syntetycznym. Dzięki temu mamy pewność, że nasz selfie stick bluetooth nie wyślizgnie się nam z ręki. Znacznie ułatwia nam to także przenoszenie go.

Polecamy: Gimbal do telefonu

Długość selfie sticka bluetooth

Nie można nie wspomnieć, że każdy selfie stick bluetooth oferuje nam daną długość. Do wyboru są wersje mniejsze, tak zwane kompaktowe, ale też większe. Z dłuższą rączką, co pozwoli nam objąć więcej na zdjęciu. Oczywiście wybór należy do nas. Zwykle przeciętna długość takiego kijka to mniej więcej od 180 mm do 700 mm, a większe nawet oferują nam do 1000 mm.

Obsługiwany system operacyjny w selfie stick na bluetooth

Każdy selfie stick bluetooth obsługuje jakiś system operacyjny. Wiele z nich po prostu gadżety dedykowane dwóm najbardziej popularnym systemom, a są nimi Android oraz iOS. Android występuje w większości różnych modeli telefonów. Z kolei iOS znajdziemy tylko w telefonach marki Apple. Niekiedy selfie stick bluetooth oferuje nam obsługę obydwu systemów, a niekiedy tylko jednego z nich.

Jaki selfie stick bluetooth
Jaki selfie stick bluetooth wybrać? – Opinie, cena, ranking

Większy problem jest wtedy, gdy posiadamy smartfon z innym oprogramowaniem. Takim, który jest mniej popularny. Wtedy musimy szukać dedykowanego selfie sticka na bluetooth, który właśnie smaruje się z naszym telefonem. Musi być on dedykowany właśnie danemu systemowi, aby zadziałał.

Wielkość smartfona do selfie sticka na bluetooth

Każdy selfie stick bluetooth oczywiście może obsługiwać innej wielkości smartfon. Dlatego musimy dokładnie sprawdzać ten parametr, zwłaszcza jeszcze przed zakupem. Mniejsze patyczki sprawdzą się do mniejszych telefonów, chociażby od 4 cali do 6 cali przekątnej ekranu. A większe kijki dobrze sprawdzą się w przypadku większych telefonów, powyżej 6cali przekątnej ekranu.

Zobacz także: Gimbal do kamery sportowej

Kolor selfie sticka bluetooth

Choć dla wielu to pewnie mało znaczący fakt, jednak producenci pozwalają nam wybrać kolor selfie sticka na bluetooth. Tak, możemy dopasować go kolorystyczne do naszego stylu, do smartfona czy też jego dodatków. Szczególnie pewnie spodoba się to paniom, które lubią mieć dobrane dodatki kolorystycznie właśnie. I nie jest to tylko kolor czarny, ale też biały, różowy, czy bardzo popularny ostatnimi czasy miętowy, turkusowy i zwykły szary.

Najlepszy selfie stick na bluetooth

Najlepszy selfie stick na bluetooth cechuje się tym, że jest kompatybilny z naszym smartfonem. Jest bezprzewodowym dodatkiem do wielu zdarzeń, choćby impreza czy wakacje. Zatem liczy się jego wytrzymałość (materiał wykonania). Powinien mieć bardzo ergonomiczny uchwyt, który będzie leżał wygodnie w ręce. W końcu po to jest, aby pomóc nam zrobić ładne zdjęcie selfie. Powinny być także dostępne różnego rodzaju regulacje, dla wykonania jak najlepszych zdjęć!

Gdzie kupić selfie stick bluetooth?

Dobry selfie stick bluetooth kupimy przede wszystkim w internecie. Ale jeśli ciekawi nas spojrzeć na nie na żywo, wybierzmy się do sklepu stacjonarnego, m. in. z gadżetami elektronicznymi, fotograficznych czy też do marketów z rtv. Mamy tu spory wybór, możliwość porównania dostępnych modeli, wybór odpowiedniego, także dzięki poradom doradcy klienta.

Do często wybieranych producentów można zaliczyć np.: Reinston, Moza, Silvercrest, Setty, Baseus, BlitzWolf czy także inni.

Najlepszy selfie stick bluetooth
Najlepszy selfie stick bluetooth

Cena selfie stick bluetooth

Ile kosztuje taki selfie stick na bluetooth? Wszystko zależy od kilku czynników, chociażby rozmiar, jakość, producent, itp. Wtedy od nas też zależy, na co chętnie się zdecydujemy. Tu w grę wchodzi głównie jakość. Zatem patrząc już na najtańsze modele, zwykle kosztują koło 20 zł. Oczywiście cena wzrasta. Za najdroższe zapłacimy nawet prawie 200 zł.

A może: Gimbal do aparatu ?

Selfie stick bluetooth – opinie

Co Wy sądzicie w tym temacie? Jaki selfie stick na bluetooth warto wybrać? Co to dla Was w ogóle jest? Dla czego chcecie to kupić? Czym się wyróżnia? Do czego służy? Kiedy chcecie go używać? Co powinien posiadać dobry model? Na co szczególnie zwracacie uwagę? Co Wam wpadło w oko? Jakiś konkretny model? Czy możecie polecić go innym? W jakiej cenie i od jakiego producenta? A może jakiś uważacie za zbyteczny i go nie polecacie? Koniecznie zostawcie swoje opinie! Czekamy na nie z niecierpliwością!

Selfie stick bluetooth / Ranking najlepszych

W dzisiejszych czasach wiele osób nie wyobraża sobie życia bez zdjęć, zwłaszcza jeśli są to zdjęcia selfie. Zyskały swoją popularność wraz z pojawieniem się na rynku nowoczesnych smartfonów. Powstało do nich także wiele gadżetów. Nie wiecie, na jakie się zdecydować? Zapraszamy do naszego najnowszego rankingu najlepszych selfie stick bluetooth. W tym zestawieniu znajdziecie wiele polecanych modeli wraz z pełnym opisem i aktualną ceną. Sprawdźcie, zanim inni Was wyprzedzą!

Dodaj opinie na forum