Uchwyt na 2 monitory do biurka

Uchwyt na 2 monitory do biurka to szczególnie przydatny gadżet, gdy jednak nie mamy zbyt wiele miejsca w domu i mamy małe biurko a na nim także niewiele miejsca. Więc szukamy rozwiązań, które pomogą nam w utrzymaniu porządku, gdy mamy dwa komputery, a dokładniej mówiąc dwa monitory. I nie ważny czy są nam one potrzebne do pracy czy też dlatego, że naszym hobby jest granie w gry. W każdej sytuacji możemy zainwestować w niedrogi dodatek, który da nam nieco więcej miejsca a biurku i nie odczujemy tego, że w naszym pokoju są dwa duże monitory. Zyskamy większą swobodę i brak plączących się kabli.

Zatem jaki uchwyt na 2 monitory do biurka kupić? Do czego nam to się przyda i czy są różne modele? Rzeczywiście są one nieco inne? Co ma szczególne znaczenie? Co będzie pasować do nas? Aby ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy kilka przydanych rad w jednym miejscu. Z pewnością przydadzą Wam się podczas wyboru. A jeśli macie swoje opinie w tym temacie – możecie śmiało pozostawić je w sekcji komentarzy. Nie traćmy czasu!

Uchwyt na 2 monitory do biurka Ranking
Jakie Uchwyt na 2 monitory do biurka?
Ranking najlepszych >>>

Czym jest uchwyt na 2 monitory do biurka?

Uchwyt na dwa monitory do biurka to niedużych rozmiarów dodatek, przeznaczy dla osób, które mają w swoim mieszkaniu bardzo mało miejsca i każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. Albo też dla niektórych to po prostu wygoda podczas pracy lub rozgrywek. Jednak w każdym z tych przypadków mamy specjalny uchwyt (tu nawet dwa), który kładzie się na biurko i ustawia pod odpowiednim kątem monitory, które „wiszą” w powietrzu. Dzięki temu mamy wiele miejsca na biurku. I ustawiamy go w taki sposób, który jest dla nas najwygodniejszy. Także pod względem regulacji kąta nachylenia i wysokości.

Uchwyt na 2 monitory do biurka
Uchwyt na 2 monitory do biurka/ Ranking, opinie, cena

Jaki uchwyt na dwa monitory do biurka wybrać i kupić?

Warto na początek zastanowić się, do czego dokładnie potrzebujemy uchwyt na 2 monitory do biurka i wtedy przemyśleć, jaki rodzaj będzie dla nas najlepszy. Bowiem one mogą się nieco między sobą różnić. A jeśli chcemy, by był to produkt dla dwóch monitorów, tym bardziej powinniśmy sprawdzić tą jakość. Dlatego polecamy przyjrzeć się tym kilka cechom:

  • parametry,
  • jakość,
  • regulacje,
  • nośność.

Parametry uchwytu na dwa monitory do biurka

Oczywiście nie możemy zacząć poszukiwań uchwytu na dwa monitory do biurka, jeśli nie od jego parametrów. Te oczywiście dopasowujemy pod wielkości ekranów, z jakich korzystamy. Na początku tylko powiemy, że warto zdecydować się na model, który oferuje nam możliwość dopasowania się do różnych ekranów, na wypadek gdybyśmy w między czasie chcieli je wymienić lub mieli dwa różne monitory. Dobry uchwyt na 2 monitory do biurka oferuje nam utrzymanie ekranu między 10 cali do nawet 30 cali przekątnej ekranu.

Zobacz: Uchwyt na monitor do biurka

Jakość uchwytu na 2 monitory do biurka

Na jakość uchwytu na dwa monitory do biurka wpływają ergonomia oraz bezpieczeństwo. To dwa ważne elementy, które zachęcają nas do zakupu. Dlatego warto wybrać model o przemyślanej konstrukcji, która pozwala nam w szerokim zakresie regulować położenie ekranów. A do tego taki uchwyt sprawdzi się i w domu i w pracy, przy różnych modelach komputerów. Także do różnych czynności. To szybki i wygodny, tak na prawdę bezinwazyjny sposób, by dostosować położenie monitorów do własnych, indywidualnych potrzeb.

Jeśli chodzi o jakość wykonania uchwytu na 2 monitory do biurka to warto wybrać ten z szeregiem testów jakościowych. To zagwarantuje nam bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. A do tego zagwarantuje nam stabilność oraz zminimalizuje ryzyko przypadkowego strącenia monitorów, jakie może występować w klasycznych podstawkach. Szczególnie, że zwykle tego typu produkt wykonany jest z mocnej, solidnej stali.

Jaki uchwyt na 2 monitory do biurka
Jaki uchwyt na 2 monitory do biurka wybrać? – Cena, ranking i opinie

Regulacje w uchwycie na 2 monitory do biurka

Oczywiście nie kupujmy uchwytu na dwa monitory do biurka, jeśli nie oferuje nam żadnych regulacji. A szczególnie ważne są te, które dotyczą sposobu montażu ekranów. W każdy z nas ma inne preferencje, ale też inne potrzeby w związku ze swoim wzrostem. I patrząc na to jak siedzimy przy tych monitorach, powinniśmy móc je regulować w pionie oraz poziomie. By uzyskać jak najlepszy efekt. Dlatego producenci proponują regulacje pionową między 15 a 90 stopni, a także poziomą +/- 180 stopni. Można to nazwać płynną regulacją 3D na wszystkich płaszczyznach. A głowica wyposażona w funkcję PIVOT pozwala nam zmienić pozycję ekranów z horyzontalnej na wertykalną.

Nośność uchwytu na dwa monitory do biurka

A jaka jest nośność uchwytu na 2 monitory do biurka? Przede wszystkim dotyczy to tego, jak ciężki może być jeden monitor, jak i oba razem, by nasz gadżet dał sobie radę, by ekrany nie spadły i nie rozbiły się. W przypadku dobrych jakościowo modli średnie maksymalne obciążenie w kilogramach będzie wynosiło do 10 kg na jeden ekran, ale ogółem oznacza to, że maksymalne obciążenie naszymi monitorami może wynieść 20 kg. Czyli całkiem dużo, jak na taki niewielki sprzęt.

Polecamy: Ramię do monitora na biurko

Najlepszy uchwyt na 2 monitory do biurka

Najlepszy uchwyt na 2 monitory do biurka to taki, który daje nam wiele korzyści, choćby takie, że jest solidny, więc nie musimy obawiać się, żeby powieszać aż dwa monitory. Do tego także liczy się możliwość regulacji i stosunkowo niskiej ceny, jaką zapłacimy za dobry sprzęt. Taki, który wytrzyma nam parę dobrych lat. Warto wyważyć jednak maksymalne obciążenie z wagą produktów. By na pewno nam nie spadły i się nie roztrzaskały. Ale na pewno jest to przydatny gadżet do małych pomieszczeń, dzięki któremu zyskamy nieco więcej.

Gdzie kupić uchwyt na dwa monitory do biurka?

Dobry uchwyt na 2 monitory do biurka możemy otrzymać w każdym sklepie stacjonarnym z elektroniką, w komputerowych i z nich akcesoriami oraz w marketach rtv czy dużych dyskontach. Tam dokładnie porównamy sobie modele na żywo, skorzystamy też z porad doradcy klienta a nawet możemy je dotknąć i obejrzeć z każdej strony. Duży wybór bez wątpienia czeka na nas w sklepach internetowych.

Do chętnie wybieranych producentów na pewno zaliczymy: Huzaro, Fiber, Retoo, Vesa i inni.

Najlepszy uchwyt na 2 monitory do biurka
Najlepszy uchwyt na 2 monitory do biurka

Cena uchwytu na 2 monitory do biurka

Jaka jest cena za uchwyt na dwa monitory do biurka? Czy jest to drogi dodatek do innych akcesoriów komputera? Z pewnością nie zbankrutujemy. Zwykle cena za taki gadżet zaczyna się od 100 zł w górę, do około 200 zł. Zatem nie jest to duża różnica, ani duża kwota.

A co powiecie na: Ramię na 2 monitory ?

Uchwyt na 2 monitory do biurka – opinie

Co Wy sądzicie na ten temat? Czym jest uchwyt na 2 monitory do biurka i po co jest nam potrzeby? Czy daje nam jakieś korzyści? Jakie są one dla Was? Czym się w ogóle wyróżnia? Jakie ma ważne dla Was cechy? Czy jest coś szczególnego, na co zwracacie uwagę? Czy może macie już jakiś model godny polecenia? A co odradzicie naszym czytelnikom? W sekcji komentarzy czekamy na Wasze wszelkie opinie w tym temacie!

Uchwyt na 2 monitory do biurka / Ranking najlepszych

W dzisiejszych czasach popularna jest technologia, wręcz dostępna wszędzie. Nic więc dziwnego, że tak wielu z nas jest po prostu do niej przyzwyczajonych. Zatem kupujemy dodatki, różnego rodzaju akcesoria, a my możemy polecić te znajdujące się w rankingu najlepszych uchwytów na dwa monitory do biurka. W tym zestawieniu mamy produkty z pełnym opisem i aktualną ceną na rynku. Zatem nie ma co tracić czasu, tylko wybierzcie dla siebie to, co sprawdzone i polecane.

Dodaj opinie na forum