Klawiatura gamingowa do 100 zł

Klawiatura gamingowa do 100 zł to tani sprzęt, który jednak wcale nie musi zawodzić nas jakością. Choć nie kosztuje kroci to jednak i tak jest inaczej zbudowany, niż zwykłe klawiatury do komputerów. Tu mamy odpowiednie położenie klawiszy, są one dość duże, by wygodnie nam się grało. Często są to pewne skróty, aby wygodnie móc zmienić ustawienia. I w tej cenie właśnie nic nie musi być gorszego. Warto jednak dobrze przemyśleć ten zakup i zastanowić się, czego oczekujemy a co jest nam oferowane w tej cenie, aby nie było negatywnego zaskoczenia z naszej strony!

To jaką klawiaturę gamingową do 100 zł wybrać? To podstawowe pytanie, jakie musimy sobie zadać. Jeśli zależy Wam na jak najlepszym sprzęcie w tej cenie trzeba się skupić i odpowiedzieć sobie na ważne pytania. A my chętnie Wam w tym pomożemy. Mamy dla Was parę cennych porad i informacje zebrane w jednym miejscu. A co powiecie na polecenia? Także je dla Was mamy w rankingu najlepszych!

Klawiatura gamingowa do 100 zł Ranking
Jaka Klawiatura gamingowa do 100 zł?
Ranking najlepszych >>>

Serdecznie zapraszamy Was do lektury i już teraz sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy w tym temacie!

Jaką klawiaturę gamingową do 100 zł wybrać i kupić?

Czy już się zastanawialiście, jaką klawiaturę gamingową do 100 zł kupicie? I czym się ona będzie charakteryzować? Czy może chcecie skorzystać z naszej pomocy? Bo mamy dla Was kilka przydatnych rad, choćby te związane z rodzajem zakupu. Naszym zdaniem warto się zastanowić, do czego jest nam on potrzebny, czego oczekujemy oraz jakie cechy są dla nas najważniejsze. A jeśli nie wiecie w czym można wybierać to polecamy Wam zapoznać się z najważniejszymi elementami tego produktu, czyli:

  1. rodzaj,
  2. złącza,
  3. podświetlenie,
  4. klawisze.
Klawiatura gamingowa do 100 zł
Klawiatura gamingowa do 100 zł / Ranking, opinie

Rodzaje klawiatur gamingowych do 100 zł

Zanim przejdziemy do zakupu, warto od razu zastanowić się nad tym, jaką dokładnie klawiaturę gamingową do 100 zł kupić. Bo do wyboru mamy kilka rodzajów, dwa najbardziej popularne wśród graczy to choćby mechaniczna, która cechuje się tym, iż każdy klawisz posiada swój osobny, niezależny przełącznik. A to oznacza, że po naciśnięciu tego klawisza uruchamiają się natychmiastowo te przełączniki, dając nam tym samym szybką reakcję komputera na nasze komendy.

Z kolei drugi rodzaj to klawiatura gamingowa do 100 zł membranowa. To także nowoczesna technologia. Działanie takiej klawiatury pozwala nam właściwie na to samo, c klawiatura mechaniczna. Jednak różnica polega na tym, że naciskamy konkretny klawisz, który powoduje mechaniczne zetknięcie się z warstwą folii (stąd jej nazwa) z nadrukowanym obwodem elektrycznym i jego zwarcie w miejscu styku. Co doprowadza do reakcji komputera. Warto też dodać, że te rodzaj klawiatury może posiadać wiele warstw folii. Ten rodzaj jest zdecydowanie bardziej polecany dla graczy, ponieważ cechuje się dłuższą żywotnością klawiszy. W tej cenie moga one osiągać nawet do 12 milionów wciśnięć!

Sprawdź: Klawiatura bezprzewodowa gamingowa

Złącza w klawiaturze gamingowej do 100 zł

Kolejnym ważnym elementem są złącza, a właściwie jedno konkretne, związane z działaniem klawiatury gamingowej do 100 zł. Tu dostępne mamy dwie wersje tych gadżetów: przewodowe oraz bezprzewodowe. Te pierwsze są tradycyjne i cechują się tym, że każdy model posiada kabel i dzięki niemu działa, ponieważ jest podłączony bezpośrednio do źródła energii elektrycznej. Nie potrzeba dodatkowych podłączeń. Dzięki temu działa i nie musimy się martwić o jego rozładowanie. Zwykle takie złącze odbywa się za pomocą USB.

Jaka klawiatura gamingowa do 100 zł
Jaka klawiatura gamingowa do 100 zł? – Zobacz!

Z kolei drugi model to klawiatura gamingowa do 100 zł bezprzewodowa. Tak, w tej cenie i takie modele się znajdą. Oznacza to dużą swobodę i wygodę, gdyż nie mamy żadnych zbędnych, plączących się kabli, które mogły by nam przeszkadzać. Za to mamy wbudowaną baterię, którą należy regularnie ładować. A to oznacza również, że musimy sprawdzać jej pojemność. By była odpowiednia, byśmy mogli długo z niej korzystać na jednym ładowaniu. Taki złącze bezprzewodowe najczęściej odbywa się za pomocą parowania między urządzeniami za pomocą Bluetooth.

Podświetlenie klawiatury gamingowej do 100 zł

Zwykle każda klawiatura gamingowa do 100 zł cechuje się tym, że jest podświetlana, albo na wiele kolorów albo na jeden który możemy sobie zmieniać według upodobań i nastroju. Podświetlenie znacznie może nam ułatwić grę, usprawnia nam użytkowanie, zwłaszcza po ciemku (a nie ukrywajmy często właśnie po nocach gra się w gry komputerowe). To dodatkowy efekt wizualny dla naszych oczu. Możemy się dzięki temu poczuć, jak profesjonalni gracze.

A może: Klawiatura gamingowa mechaniczna ?

Klawisze na klawiaturze gamingowej do 100 zł

Choć często nie zwracamy na to uwagi, to jednak każda klawiatura gamingowa do 100 zł może posiadać dodatkowe klawisze multimedialne. I są one zwykle dużym udogodnieniem podczas gier, bo można szybko zmienić ustawienia, nawet nie wyłączając gry. W tej cenie zwykle może to być do 12 takich przycisków. A co one nam dają? Choćby zmianę podświetlenia, dostęp do internetu, zmianę głośności, jasności ekranu, itp.

Najlepsza klawiatura gamingowa do 100 zł

Najlepsza klawiatura gamingowa do 100 zł to ta, które cechuje się idealnym dopasowaniem do nas, do naszych potrzeb oraz gier, w jakie gramy. W tym wypadku musimy zwrócić uwagę na samym początku na rodzaj. Wtedy to zyskamy odpowiedni komfort użytkowania, by móc cieszyć się wygranymi rozrywkami, bo mamy dobre ułożenie klawiszy. To pozwala nam wygrać, mieć refleks i tak dalej. Najlepsza to także ta, która sprawdza się na naszym biurku, czyli jest przewodowa lub bezprzewodowa. Zawsze wybierajmy najbardziej ergonomiczne modele, które będą dla nas zwyczajnie wygodne w użytkowaniu.

Najlepsza klawiatura gamingowa do 100 zł
Najlepsza klawiatura gamingowa do 100 zł

Gdzie kupić klawiaturę gamingową do 100 zł?

Dobra klawiatura gamingowa do 100 zł dostępna jest w różnych sklepach. Czy to w internecie i tam rzeczywiści mamy największy wybór różnych modeli, rodzajów, marek. Ale także sklepy stacjonarne gdzie od razu możemy skorzystać z porad doradcy klienta to te z akcesoriami komputerowymi czy markety RTV. Tam porównamy je na żywo, sprawdzimy ich dopasowanie i tak dalej. Za to w dużych dyskontach mogą być dobre ceny.

Polecamy: Klawiatura mechaniczna do 100 zł

A na jakiego producenta postawić? Najlepiej na znanego i polecanego takiego choćby jak Trust, Krux, Genesis, Logitech, HP, Accura oraz inni.

Klawiatura gamingowa do 100 zł – opinie

A Waszym zdaniem, dlaczego klawiatura gamingowa do 100 zł? Czym się ona wyróżnia? I co oznacza ta cena dla Was? Czy to mało czy dużo? Co możemy zyskać? Na czym warto się skupić podczas zakupu? Czy dodatki są dla Was ważne, jak a przykład podświetlenie led? A może bardziej liczy się ułożenie klawiszy? Czym warto się kierować Waszym zdaniem i co możecie polecić, co jest godne uwagi? Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy!

Klawiatura gamingowa do 100 zł / Ranking najlepszych

W dzisiejszych czasach nadal mamy wiele ciekawych gier komputerowych i same komputery stacjonarne są popularne. Wiele osób się na nie nadal decyduje, ty bardziej że potrafią być lepsze od laptopów. To teraz nowoczesna technologia i wiele udogodnień. Warto więc zobaczyć, co nadaje się dla nas, a pomoże Wam w tym ranking najlepszych klawiatur gamingowych do 100 zł. To są sprzęty, które nie kosztują wiele a ułatwiają nam grę. Polecamy to zestawienie pełne sprawdzonych modeli, wraz z pełnym opisem i dokładną ceną. Zachęcamy do zakupu, zanim inni Was wyprzedzą!

1.
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 (920-007145)
Klawiatura gamingowa do 100 zł Logitech
2.
SPC Gear GK650K Omnis Kailh RGB Niebieski (SPG115)
Klawiatura gamingowa do 100 zł SPC Gear
3.
Motospeed CK61
Klawiatura gamingowa do 100 zł Motospeed
4.
Logitech G213 Prodigy (920-008093)
Klawiatura gamingowa do 100 zł Logitech
5.
Genesis Thor 210 RGB (NKG-1645)
Klawiatura gamingowa do 100 zł Genesis
6.
HAVIT KB866L
Klawiatura gamingowa do 100 zł Havit
8.
Esperanza EK129
Klawiatura gamingowa do 100 zł Esperanza
9.
Microsoft All-In-One Media (N9Z-00022)
Klawiatura gamingowa do 100 zł Microsoft
10.
Logitech K120 OEM 920-002479
Klawiatura gamingowa do 100 zł Logitech

Dodaj opinie na forum