Powerbank 20000mAh

Powerbank 20000 mAh to urządzenie niezbędne dla każdego, kto chce mieć przy sobie telefon czy tablet bez obawy o jego rozładowanie. Nasz poradnik zakupowy podpowie Ci, na jakich parametrach się skupić i jaki powerbank 20000mAh jest najlepszy.

Powerbank 20000mAh Ranking
Jaki Powerbank 20000mAh?
Ranking najlepszych >>>

Czym jest powerbank 20000mAh?

Powerbank 20000mAh jest niewielkim urządzeniem przenośnym, stanowiącym swoisty bank energii dla telefonu, tabletu, czytnika ebook, a nawet laptopa. W środku znajdują się ogniwa, najczęściej litowo-jonowe, a także oprogramowanie, które chroni przed przeładowaniem lub całkowitym rozładowaniem urządzenia.

Powerbank 20000mAh jest w stanie realnie naładować baterię 2500mAh w telefonie realnie około 6 razy. Dzieje się tak z powodu strat energii, które występują nawet w najlepszych powerbankach, a w najsłabszych urządzeniach mogą wynosić nawet 80%.

Jaki powerbank 20000mAh wybrać?

Najlepszy powerbank 20000mAh nie musi kosztować fortuny i jest właściwie na wyciągnięcie ręki. Jak wybrać urządzenie odpowiednie dla siebie? To nic trudnego, wystarczy zwrócić uwagę na:

 • Porty
 • Obudowę
 • Diody/wyświetlacz
 • Funkcję szybkiego ładowania
 • Żywotność
 • Dodatkowe funkcje
Powerbank 20000mAh
Powerbank 20000mAh / Jaki wybrać? Ranking, cena w sklepach i opinie użytkowników

Porty w powerbanku 20000mAh

Dobry powerbank 20000mAh powinien być wyposażony w przynajmniej 2 porty USB i jeden micro-usb. Dzięki temu będziemy mogli ładować nawet dwa urządzenia jednocześnie. W najlepszych powerbankach 20000mAh możemy się zetknąć nawet z 4 portami USB, micro-USB, a także USB-C. W ten sposób uzyskamy naprawdę uniwersalne i funkcjonalne urządzenie.

Jaki powerbank do 50 zł wybrać? Sprawdź!

Obudowa powerbanka 20000mAh

W standardowych powerbankach 20000mAh możemy się spotkać z obudową ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Zwróćmy uwagę, czy nie ma ona tendencji do rysowania się czy pękania. Dodatkowym atutem będą zaślepki na porty, które zapobiegną dostawaniu się do środka zanieczyszczeń.

Najlepsze powerbanki 20000mAh, na przykład turystyczne, mają obudowę dodatkowo wzmocnioną gumowymi elementami, które zamortyzują ewentualny upadek i zapobiegną zniszczenią. Takie konstrukcje mogą być naprawdę pancerne.

Diody lub wyświetlacz w powerbanku 20000mAh

Diody lub wyświetlacz informują nas o stanie naładowania baterii w powerbanku 20000mAh. Co odróżnia oba te rozwiązania?

Powerbank 20000mAh wyposażony w diody daje tylko orientacyjną informację o stanie naładowania. Im jest ich więcej, tym precyzyjniej możemy określić, ile energii nam pozostało.

Znacznie dokładniejszą informację uzyskujemy dzięki zastosowaniu małego wyświetlacza w powerbanku 20000mAh. Ten pokazuje nam, ile dokładnie procent baterii pozostało do wykorzystania. Jego wadą jest to, że zużywa nieco więcej energii elektrycznej, a więc w dłuższej perspektywie powoduje straty na energii.

Funkcja szybkiego ładowania

W dobrych powerbankach 20000mAh spotkamy się z funkcją szybkiego ładowania. Dzięki temu możemy naładować baterię telefonu od 0 do 80% nawet w pół godziny. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu technologii Quick Charge, a także odpowiedniego natężenia.

Jeśli jesteśmy niecierpliwi i nie chcemy czekać godzinami na pełną baterię telefonu, zwróćmy uwagę na oznaczenie przy portach USB. By szybko naładować urządzenie mobilne, najlepsze powerbanki 20000mAh oferują natężenie na poziomie 2A.

By w pełni skorzystać z dobroci funkcji szybkiego ładowania, musi być w nią wyposażony także telefon, jak również kabel.

Jaki Powerbank 20000mAh
Jaki Powerbank 20000mAh wybrć? Gdzie kupić? Cena, opinie i ranking

Żywotność powerbanka 20000mAh

Powerbanki 20000mAh mało znanych firm czasem bywają niezbyt żywotne z powodu zastosowania słabej jakości ogniw. Na to nie jesteśmy w stanie nic poradzić, ale możemy właściwie dbać o powerbank, by maksymalnie przedłużyć jego żywotność. Co trzeba zrobić?

 1. Po zakupie naładuj urządzenie do pełna.
 2. Staraj się ładować powerbanka 20000mAh, gdy poziom baterii spadnie do około 10%.
 3. Jeśli powerbank 20000mAh stoi nieużywany, przynajmniej raz w miesiącu rozładuj go i naładuj do pełna.
 4. Trzymaj powerbank w miejscu, gdzie nie jest narażony na wilgoć, mróz i nadmiernie wysokie temperatury.

Najlepszy powerbank do 30 zł? Jaki wybrać?

Dodatkowe funkcje w powerbankach 20000mAh

W najlepszych powerbankach 20000mAh możemy się spotkać z różnymi dodatkowymi funkcjami, na przykład:

 • Latarką
 • Paskiem lub brelokiem zabezpieczającym przed zgubieniem
 • Funkcją Power Delivery, umożliwiającą ładowanie laptopów i podobnych urządzeń
 • Panelem solarnym, doładowującym częściowo powerbank 20000mAh dzięki promieniom słonecznym
 • Wbudowanym przewodem USB – dzięki temu nigdy go nie zapomnimy

Jaki jest najlepszy powerbank 20000mAh?

Najlepsze powerbanki 20000mAh są nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale też ładne – nowoczesne oraz dopasowane do naszego stylu.

Wygląd powinien być jednak na ostatnim miejscu listy priorytetów. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na renomę marki. Nie chcemy przez to powiedzieć, że urządzenia tzw. „no-name” nie mogą być dobre, jednak przy ich zakupie możemy narazić się nie tylko na realnie niższą pojemność, ale także uszkodzenie telefonu.

Dobry powerbank 20000mAh nie jest maleńkim urządzeniem wielkości ludzkiego kciuka. Taka pojemność swoje waży i mierzy, dlatego jeśli ktoś oferuje nam miniaturowe urządzenie z taką pojemnością, to najpewniej nie zdołamy jej osiągnąć.

Najlepszy Powerbank 20000mAh
Najlepszy Powerbank 20000mAh

Gdzie kupić powerbank 20000mAh?

Powerbank 20000mAh to dość standardowe urządzenie, które kupimy w marketach z elektroniką, a nawet dyskontach. Na niższe ceny i atrakcyjne promocje możemy liczyć w sklepach online.
Producenci, na jakich zapewne się natkniemy, to na przykład Xiaomi, Samsung, Green Cell, Hama, Adata, Baseus, BlitzWolf, Huawei, Trust i inni.

Sprawdź jaki powerbank do 100 zł.

Cena powerbanka 20000mAh

Ile kosztuje powerbank 20000mAh? Wszystko zależy od dodatkowych funkcji i renomy firmy. Jeśli szukamy urządzenia, które realnie oferuje taką pojemność, musimy się przygotować na wydatek od 80 zł do nawet 500 zł.

Powerbank 20000mAh – opinie

Niezawodny powerbank 20000mAh to dla wielu osób podstawa wyjścia z domu. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie bez niego życia. Też należycie do tej grupy? Jeśli tak, to jaki model możecie polecić? Czekamy na Wasze opinie o powerbankach 20000mAh.

Powerbank 20000mAh / Ranking najlepszych

By nie bazować tylko na własnych przeczuciach, podczas zakupów warto oprzeć się o sprawdzone i przetestowane przez wiele osób rozwiązania. Takie znajdziecie w przygotowanym przez nas rankingu najlepszych powerbanków 20000mAh.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/firstlin/domains/sochack.pl/public_html/wp-content/themes/tech/functions.php on line 130

Dodaj opinie na forum