Smartwatch damski do 500 zł

Smartwatch damski do 500 zł ma w zasadzie dwa ważne zadania: spełniać swoje funkcje i dobrze wyglądać. Inteligentny zegarek jest gadżetem elektronicznym typu wearables, czyli możliwym do noszenia na własnym ciele. Jako że chodzimy w nim na co dzień, powinien dobrze dopełniać każdej stylizacji.

W naszym poradniku podpowiadamy, na co zwracać uwagę i jaki smartwatch damski do 500 zł jest najlepszy. Na końcu znajdziecie ranking z polecanymi modelami inteligentnych zegarków.

Smartwatch damski do 500 zł Ranking
Jaki Smartwatch damski do 500 zł?
Ranking najlepszych >>>

Co to jest smartwatch damski do 500 zł?

Wspomnieliśmy już krótko, że dobry smartwatch damski do 500 zł to inteligentny zegarek, ale co to w ogóle oznacza? Gdybyśmy mieli stworzyć jakąś definicję, powiedzielibyśmy, że tego typu urządzenie przypomina tradycyjny zegarek, tyle że w futurystycznej wersji.

Poza podawaniem godziny, wyświetla także powiadomienia z telefonu o przychodzących wiadomościach i połączeniach, monitoruje parametry podczas wysiłku, pozwala kontrolować odtwarzacz muzyki czy aparat.

Smartwatch damski do 500 zł a telefon

Smartwatch damski do 500 zł nie miałby do zaoferowania nic ciekawego, gdyby nie połączenie z telefonem dzięki technologii Bluetooth. Najlepiej, gdyby odbywało się za pomocą wersji 5.0 lub wyższej, wtedy możemy oczekiwać dłuższego czasu pracy na jednym ładowaniu.

Szukając najlepszego smartwatcha damskiego do 500 zł, musimy wziąć pod uwagę system operacyjny naszego telefonu.

Smartwatch damski do 500 zł
Smartwatch damski do 500 zł / Jaki wybrać? Ranking i opinie / Gdzie kupić?

Zobacz także jaki smartwatch do 500 zł wybrać.

Jaki smartwatch damski do 500 zł – Android, iOS, Windows

Często padają pytania – jaki smartwatch damski do 500 zł wybrać do telefonu z Androidem. Tu odpowiedź akurat jest najłatwiejsza, ponieważ inteligentne zegarki z tym systemem stanowią najszerszą grupę w zakładanym przez nas budżecie. Również do Windowsa coś dopasujemy, tylko musimy się dobrze wczytać w specyfikację.

A jaki smartwatch damski do 500 zł będzie współpracował z iOS? Na oryginalne urządzenie firmy Apple nie mamy w tej cenie co liczyć, ale na szczęście producenci wychodzą nam naprzeciw. Na rynku znajdziemy na przykład smartwatche damskie do 500 zł z systemem Tizen, który współpracuje zarówno z Androidem, jak i iOS.

Jaki smartwatch damski do 500 zł wybrać i kupić?

Poza systemem operacyjnym, z którym współpracuje najlepszy smartwatch damski do 500 zł, ważne są także:

 1. Wyświetlacz,
 2. Bateria,
 3. Łączność,
 4. Dodatkowe funkcje,
 5. Pasek.

Wyświetlacz smartwatcha damskiego do 500 zł

Szukając najlepszego smartwatcha damskiego do 500 zł, najpierw zwracamy uwagę na wyświetlacz. Okrągły wygląda bardziej elegancko i klasycznie, natomiast to prostokątny cechuje się najlepszym wykorzystaniem przestrzeni i dużą wygodą. Jeśli chodzi o wielkość, panie mają z reguły małe nadgarstki, więc najlepiej celować w przedział 1,2-1,5 cala.

Najlepsze smartwatche damskie do 500 zł posiadają ekran stworzony w technologii OLED / AMOLED. Są one kolorowe, nie zużywają tak szybko baterii i cechują się dość dobrą widocznością w pełnym słońcu. LCD to nieco gorsza, ale także godna uwagi propozycja. W tym budżecie nie znajdziemy urządzeń z wyświetlaczem e-ink.

Jaki Smartwatch damski do 500 zł
Jaki Smartwatch damski do 500 zł wybrać? Opinie i ranking

Bateria w smartwatchu damskim do 500 zł

Dobry smartwatch damski do 500 zł powinien być wyposażony w pojemną baterię, jednak na tyle małą, by nie powiększała niepotrzebnie gabarytów i wagi urządzenia. Musimy jednak pamiętać, że nawet baterie o tej samej pojemności mogą działać przez bardzo różny czas na jednym ładowaniu. Dzieje się tak za sprawą wykorzystywanych technologii, systemu łączności, a także rodzaju i wielkości wyświetlacza.

Sprawdź też jak wybrać najlepszy smartband męski.

Łączność w smartwatchu damskim do 500 zł

Dobry smartwatch damski do 500 zł wykorzystuje szybkie i energooszczędne złącze Bluetooth 5.0 lub wyższe. Co jeszcze jest ważne? Przydać może się na przykład moduł GPS, dzięki któremu nie musimy nawet brać telefonu, by śledzić swoją lokalizację. Służy do zapisywania przebytych tras lub lokalizowania się w razie zgubienia drogi.

Innym ważnym systemem łączności, jaki znajdziemy w najlepszym smartwatchu damskim do 500 zł, jest NFC. To moduł łączności krótkodystansowej, który umożliwia zbliżeniowe płatności zegarkiem, ale także szybkie parowanie ze słuchawkami czy innymi urządzeniami, wyposażonymi w odpowiednią funkcję.

Dodatkowe funkcje smartwatcha damskiego do 500 zł

Najlepsze smartwatche damskie do 500 zł mogą być wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, do których należą na przykład:

 • Pulsoksymetr (mierzenie nasycenia krwi tlenem);
 • Wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych (głównie muzyki);
 • Miejsce na kartę SIM (włożenie jej czyni ze smartwatcha damskiego do 500 zł pełnoprawny, samodzielny telefon);
 • Dyktafon umożliwiający dyktowanie wiadomości tekstowych;
 • Klawiatura ekranowa;
 • Prognoza pogody;
 • Kalendarz.

Pasek w smartwatchu damskim do 500 zł

Przyjęło się, że inteligentny zegarek dla pań powinien mieć różowy pasek. To bzdura! Najlepszy smartwatch damski do 500 zł to ten, który nam się podoba, nawet jeśli teoretycznie jest to model uniseks. Lubisz róż, noś róż, ale jeśli lubisz czerń i mniej delikatne konstrukcje, nic nie stoi na przeszkodzie, by je ubrać.

Jeśli nasz smartwatch damski do 500 zł ma być elegancki, możemy się zdecydować na model z wymiennym paskiem. Gdy zależy nam na wygodzie, wybieramy elastyczny, gumowy pasek, pracujący wraz z ciałem, tymczasem na co dzień, do pracy i na szczególne okazje nosimy inteligentny zegarek na klasycznym, skórzanym pasku lub biżuteryjnej bransolecie.

Jaki smartwatch damski do 500 zł jest najlepszy?

Szukając najlepszego smartwatcha damskiego do 500 zł, musimy mieć świadomość, że nie będzie to urządzenie z górnej półki i z pewnych funkcji musimy zrezygnować dla innych. Wybierzmy więc te, na których nam najbardziej zależy i to nimi kierujmy się przy zakupie.

Jaki smartband do 100 zł wybrać?

Gdzie kupić smartwatch damski do 500 zł?

Dobry smartwatch damski do 500 zł znajdziemy w sklepach z RTV i akcesoriami GSM, a także w sieci. Do producentów należą na przykład Samsung, Xiaomi, Garett, Huawei, Roneberg i inni.

Najlepszy Smartwatch damski do 500 zł
Najlepszy Smartwatch damski do 500 zł

Smartwatch damski do 500 zł – opinie

Czy wśród naszych Czytelników znajdziemy użytkowników takich urządzeń? Jeśli tak, to które funkcje cenicie najbardziej i jaki model możecie polecić? Wasze doświadczenia będą przydatne przy podejmowaniu decyzji zakupowej, więc czekamy na opinie o smartwatchach damskich do 500 zł w sekcji komentarzy.

Smartwatch damski do 500 zł / Ranking najlepszych

Popularne modele często podpowiadają nam, które opcje są najlepiej sprawdzone i przydatne. By ułatwić Wam podjęcie decyzji zakupowej, przygotowaliśmy ranking najlepszych smartwatchów damskich do 500 zł.

1.
Amazfit T-Rex Pro Czarny
Smartwatch damski do 500 zł Amazfit
2.
Xiaomi S1 Active Niebieski
Smartwatch damski do 500 zł Xiaomi
3.
Garett Multi 4 Sport RT Czarny
Smartwatch damski do 500 zł Garett
4.
Huawei Watch Fit 2 Active Niebieski
Smartwatch damski do 500 zł Huawei
5.
Garrett Kids Tech 4G Różowy
Smartwatch damski do 500 zł Garrett
6.
Amazfit GTR 2 Classic Czarny
Smartwatch damski do 500 zł Amazfit
7.
Amazfit GTR Mini Niebieski
Smartwatch damski do 500 zł Amazfit
8.
Amazfit GTS 3 Biały
Smartwatch damski do 500 zł Amazfit
9.
Maxcom FW58 Vanad Pro Różowy
Smartwatch damski do 500 zł Maxcom
10.
Amazfit GTR Mini Czarny
Smartwatch damski do 500 zł Amazfit

Dodaj opinie na forum