Smartwatch do 100 zł

Smartwatch do 100 zł to inteligentne funkcje niewielkim kosztem. Choć na pozór przypomina zwykły zegarek, który od dziesięcioleci większość z nas nosi na swoim nadgarstku, w rzeczywistości jest czymś w rodzaju małego komputerka. Dzięki dotykowemu ekranowi, łączności oraz czujnikom robi o wiele więcej niż pokazywanie godziny.

Czego możemy wymagać od sprzętu w tej cenie, na co zwracać uwagę i jaki smartwatch do 100 zł jest najlepszy?

Smartwatch do 100 zł Ranking
Jaki Smartwatch do 100 zł?
Ranking najlepszych >>>

Smartwatch do 100 zł – co to i czy warto go kupić?

Smartwatch do 100 zł możemy przetłumaczyć jako inteligentny zegarek. Nic dziwnego, że zyskał taką nazwę, ponieważ posiada szereg funkcjonalności, dzięki którym dowiadujemy się nowych rzeczy, możemy skutecznie dopasować trening do siebie i widzimy na bieżąco powiadomienia bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Smartwatch do 100 zł jest dobrym wyborem, jeśli chcemy rozpocząć przygodę z technologicznymi nowinkami bez inwestowania dużej ilości pieniędzy. Może być on całkiem zadowalającym i uniwersalnym sprzętem.

Smartwatch do 100 zł
Smartwatch do 100 zł / Jaki wybrać? Ranking i opinie / Gdzie kupić?

Jak wybrać najlepszy smartwatch do 300 zł.

Jaki smartwatch do 100 zł wybrać i kupić?

Szukając najlepszego smartwatcha do 100 zł, musimy zwracać uwagę na:

 • Kształt i rozmiar ekranu,
 • Czas działania,
 • Łączność,
 • Lokalizację,
 • Obsługę karty SIM,
 • Kompatybilność ze smartfonem,
 • Obsługę multimediów,
 • Czujniki.

Kształt i rozmiar ekranu w smartwatchu do 100 zł

Smartwatch do 100 zł może być wyposażony w dwa rodzaje ekranów:

 1. Kwadratowy lub prostokątny,
 2. Okrągły.

Choć owal lepiej wygląda na naszym nadgarstku, prostokątny smartwatch do 100 zł charakteryzuje się lepszym wykorzystaniem dostępnej powierzchni, dlatego chętniej po niego sięgamy. A co z przekątną? Dla osób o szczupłych dłoniach i wąskich nadgarstkach ekran powinien mieć nie więcej niż 1 cal, natomiast przy większych dłoniach możemy wybrać nawet taki 1,5-calowy.

Przy okazji ekranu smartwatcha do 100 zł sprawdźmy też, jaka jest jego maksymalna jasność i kontrast. Choć obraz na wszystkich urządzeniach wygląda podobnie, gdy znajdujemy się we wnętrzu, to gdy wyjdziemy na zewnątrz, przy słonecznej pogodzie, ma to bardzo duże znaczenie.

Jaki Smartwatch do 100 zł
Jaki Smartwatch do 100 zł wybrać? Ranking i opinie

Czas działania smartwatcha do 100 zł

Dobry smartwatch do 100 zł wyposażony jest w pojemną baterię, jednak to nie jedyne kryterium, które wpływa na czas działania na jednym ładowaniu. Ważne są też rodzaj ekranu, standard łączności oraz inne zastosowane technologie. Dość powiedzieć, że najlepsze smartwatche do 100 zł mogą wytrzymać nawet tydzień bez dostępu do zasilania.

Jak wybrać najlepszy smartwatch męski do 500 zł.

Łączność w smartwatchu do 100 zł

Wszystkie smartwatche do 100 zł wykorzystują Bluetooth do nawiązywania współpracy ze smartfonem, jednak którą wersję tego połączenia warto wybrać? Okazuje się, że w zakładanym budżecie znajdziemy urządzenia łączące się za pomocą Bluetooth 5.0 i wyższych wersji, co znacząco zmniejsza zużycie energii elektrycznej przez dobrego smartwatcha do 100 zł.

Wśród tanich smartwatchy nie znajdziemy niestety modeli korzystających z łączności krótkodystansowej NFC.

Lokalizacja w smartwatchu do 100 zł

Często szukamy smartwatcha do 100 zł dla dzieci, który musi być wyposażony w GPS, byśmy mogli w każdej chwili sprawdzić lokalizację naszej pociechy. Na szczęście, na rynku znajdziemy całkiem sporo modeli z tym modułem.

Smartwatch do 100 zł a obsługa karty SIM

Najlepsze smartwatche do 100 zł, szczególnie te dla dzieci, posiadają czasem wejście na kartę SIM, dzięki któremu zegarek zyskuje funkcjonalności smartfonu. Możemy zadzwonić do naszego dziecka w dowolnej chwili i nie martwić się, że zapomniało ono telefonu z domu lub wyciszyło go i schowało do plecaka.

Smartwatch do 100 zł kompatybilny ze smartfonem

Najlepsze smartwatche do 100 zł nie są w stanie zaoferować nam pełnej gamy swoich funkcji bez nawiązania połączenia ze smartfonem. Aby tak się stało, musimy wybrać model kompatybilny z jego systemem operacyjnym. Większość modeli dostępnych na rynku współpracuje z systemem Android, a także Apple, ale oczywiście znajdziemy też smartwatche do 100 zł dla Windows Phone.

Gdzie kupić dobry smartwatch damski do 500 zł.

Obsługa multimediów w smartwatchu do 100 zł

Choć tani smartwatch zazwyczaj nie ma wbudowanego odtwarzacza muzyki, to najlepsze smartwatche do 100 zł współpracują z odtwarzaczem w telefonie. Umożliwia nam to zmianę głośności, przewijanie odtwarzanych multimediów czy przejście do kolejnej piosenki bez konieczności wyjmowania smartfonu z kieszeni.

Czujniki w smartwatchu do 100 zł

To właśnie odpowiednie czujniki czynią ze smartwatcha do 100 zł sprzęt bardzo przydatny i pożądany przy uprawianiu sportu. Zdobyte w ten sposób informacje inteligentny zegarek przekazuje do odpowiedniej aplikacji w telefonie, dzięki czemu możemy na przykład dostosować plan treningu.

Do często spotykanych czujników w smartwatchach do 100 zł należą na przykład:

 • Krokomierz,
 • Pulsometr,
 • Pulsykometr,
 • Ciśnieniomierz,
 • Dalmierz,
 • Licznik kalorii,
 • Monitor snu.
Najlepszy Smartwatch do 100 zł
Najlepszy Smartwatch do 100 zł to? Sprawdź nasz ranking.

Co zamiast smartwatcha do 100 zł?

Wspomnieliśmy już, że dobry smartwatch do 100 zł to metoda na rozpoczęcie przygody z nowoczesnymi gadżetami typu wearable, czyli do noszenia na własnym ciele. Jednak nie jest to jedyna możliwość. W tym budżecie warto się zastanowić, czy rzeczywiście potrzebujemy smartwatcha, czy może wystarczy nam smartband do 100 zł, czyli dyskretna i subtelna opaska na rękę o bardzo zbliżonych funkcjach.

Jak wybrać dobry smartwatch do 500 zł.

Jaki smartwatch do 100 zł jest najlepszy?

Jeśli jednak wolimy poszukać najlepszego smartwatcha do 100 zł, szukajmy sprzętu oferowanego przez renomowanych producentów, dających gwarancję na swoje produkty. Dopasujmy go do własnego gustu, gdyż w przypadku gadżetów wearable nie można zapominać o odpowiednim wyglądzie. Dobry smartwatch do 100 zł ma być nie tylko praktyczny, ale i pasować do naszego ubioru.

Gdzie kupić smartwatch do 100 zł?

Smartwatche do 100 zł znajdziemy na półkach sklepów z elektroniką i gadżetami, a także w Internecie. Do producentów należą na przykład Xiaomi, Tracer, Lark, Media-Tech, Manta, Roneberg, Forever i inni.

Smartwatch do 100 zł – opinie

Choć ma on nieco ograniczone możliwości i parametry, przynajmniej w porównaniu do droższych modeli, wciąż może być dobrym wyborem. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii o smartwatchach do 100 zł – jakie modele sprawdziły się u Was? Które szczególnie polecacie? Czekamy na komentarze!

Smartwatche do 100 zł / Ranking najlepszych

Jesteście ciekawi, które modele możemy polecić? Najpopularniejsze z nich, sprawdzone i chętnie wybierane, znajdziecie w naszym rankingu najlepszych smartwatchy do 100 zł.

1.
Forever Phone Me KW-55 Różowy
Smartwatche do 100 zł Forever
2.
Forever Call Me 2 KW-60 Różowy
Smartwatche do 100 zł Forever
3.
Forever Call Me 2 KW-60 Niebieski
Smartwatche do 100 zł Forever
5.
Forever ForeVive Lite SB-315 Czarny
Smartwatche do 100 zł Forever
6.
Forever ForeVive Lite SB-315 Złoty
Smartwatche do 100 zł Forever
7.
Forever Kids Care Me KW-400 Moro
Smartwatche do 100 zł Forever
8.
Forever iGO JW-100 Czarny
Smartwatche do 100 zł Forever
9.
Forever iGO JW-100 Pomarańczowy
Smartwatche do 100 zł Forever
10.
Media-Tech Round Watch GSM MT855
Smartwatche do 100 zł Media-Tech

Dodaj opinie na forum