Powerbank 50000mAh

Powerbank 50000mAh to urządzenie o ogromnych możliwościach i wielu zastosowaniach. Rynek obfituje w różnego rodzaju możliwości, niektóre z nich kuszą ceną i obietnicami. Pamiętajmy jednak, jak łatwo się tu wpakować na minę i wyrzucić swoje pieniądze w błoto. Dlaczego? Na co zwracać uwagę, które parametry powinniśmy sprawdzić przed zakupem i jaki powerbank 50000mAh jest najlepszy?

Zostańcie z nami, a przedstawimy Wam wszystkie potrzebne informacje.

Powerbank 50000mAh Ranking
Jaki Powerbank 50000mAh?
Ranking najlepszych >>>

Czym jest powerbank 50000mAh?

Powerbank 50000 mAh służy do ładowania przenośnych urządzeń wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do sieciowego gniazdka. Można go przyrównać do pojemnika na drugie śniadanie, tyle tylko, że nie żywimy się nim my, a nasz telefon, tablet i inne sprzęty.

Czym się wyróżnia dobry powerbank 50000mAh? Przede wszystkim, bardzo dużą pojemnością, pozwalającą na kilkukrotne naładowanie wielu urządzeń.

Powerbank 50000mAh
Powerbank 50000mAh / Jaki wybrać? Opinie, ranking i cena / Gdzie kupić?

Co naładować powerbankiem 50000mAh?

Dobry powerbank 50000mAh przyda się w razie dłuższej awarii prądu lub wyprawy poza cywilizację na kilka dni.

Oto niektóre rzeczy, które można do niego podłączyć:

 1. Telefon,
 2. Tablet,
 3. Czytnik e-booków,
 4. Nawigacja GPS,
 5. Laptop,
 6. Oświetlenie,
 7. Urządzenia bezprzewodowe (słuchawki, głośniki, itd.),
 8. Praktycznie wszystko ładowane przez USB.

Jak widać, powerbank 50000mAh stanowi nie tylko ciekawe udogodnienie, ale może nawet uratować życie, na przykład gdy podczas wyprawy w góry wyczerpie nam się bateria w telefonie lub nawigacji.

Zobacz jaki powerbank 20000mAh wybrać?

Powerbank 50000mAh – czy to pułapka?

Szukając najlepszego powerbanka 50000mAh, łatwo możemy wpaść w pułapkę, którą świadomie lub nie zastawiają na nas sprzedawcy. Deklarowana pojemność na poziomie 50Ah nie zawsze przekłada się na takie osiągnięcia w realu. Często to tylko fikcja, by skusić nas do zakupu.

Jak wybrać dobry powerbank 50000mAh, by nie nadziać się na minę? To nie takie trudne: zaalarmować powinna nas niska cena i małe wymiary. Urządzenie o tak dużej pojemności nie będzie miało kieszonkowych rozmiarów, a raczej przypomina gabarytami książkę formatu A5 lub jest niewiele mniejsze.

To nie wszystko. Kupując dobry powerbank 50000mAh, sprawdzajmy w Internecie opinie oraz testy, na przykład w serwisie Youtube. Starajmy się sięgać po renomowanych producentów i sklepy, nie zaś anonimowych sprzedawców, sprowadzających urządzenia z Chin.

Powiedzmy jeszcze kilka słów o tym, czym grozi użycie niesprawdzonego powerbanka 50000mAh. Pół biedy, jeśli tylko stracimy pieniądze i nieprzyjemnie przekonamy się o tym, że chytry traci dwa razy. Gorzej, gdy kiepskiej jakości urządzenie uszkodzi nasz telefon, a koszt naprawy może kilkukrotnie przewyższyć cenę samego powerbanka 50000mAh.

Jaki powerbank 50000mAh wybrać i kupić?

Skoro ustaliliśmy, jak wyselekcjonować bezpieczne i sprawdzone modele, omówmy teraz krótko parametry, które analizujemy podczas wyboru najlepszego powerbanka 50000mAh. Należą do nich:

 • Szybkość ładowania,
 • Straty energii,
 • Ilość portów,
 • Jakość wykonania,
 • Rozmiary i waga.
Jaki Powerbank 50000mAh
Jaki Powerbank 50000mAh wybrać? Ranking, opinie i cena

Sprawdź także jaki powerbank 30000 mAh jest najlepszy.

Szybkość ładowania powerbanku 50000mAh

Jako że powerbank 50000mAh odznacza się bardzo dużą pojemnością, jego ładowanie może trwać bardzo długo. Jeśli zależy nam na czasie, bardzo przydatna bywa funkcja szybkiego ładowania. Najlepsze powerbanki 50000mAh mogą zapełnić się nawet w mniej niż 8 godzin, co na tak duże urządzenie jest bardzo dobrym wynikiem.

Powerbank 50000mAh a straty energii

Choć kusi nas, by dokonać obliczeń, że skoro akumulator ma 2000mAh, a powerbank 50000mAh, to wystarczy nam on na 25 cykli ładowania, jednak może to być zwodnicze. Pamiętajmy, że każdy, nawet najlepszy powerbank 50000mAh traci energię zarówno wtedy, gdy leży nieużywany, jak i podczas samego ładowania. Im wyższej klasy sprzęt, tym są one mniejsze, ale zawsze zachodzą.

Jak zminimalizować straty energii i przedłużyć żywotność dobrego powerbanku 50000mAh? Musimy pamiętać o jego regularnym rozładowywaniu do około 20% i ładowaniu do pełna. Nawet jeśli akurat go nie potrzebujemy, kilka razy w roku użyjmy go, zamiast podłączać laptop czy inne urządzenie do gniazdka sieciowego.

Ilość portów w powerbanku 50000mAh

To, ile i jakie porty ma powerbank 50000mAh, wpływa na urządzenia, które możemy do niego podłączyć. W tej klasie powinniśmy bez trudu znaleźć model, w którym znajdują się co najmniej 2 porty USB, USB-C, mini-USB, a także 20V do laptopów oraz 12V do diód LED.

Poza tym, warto sprawdzić, czy powerbank 50000mAh pozwala na ładowanie więcej niż jednego urządzenia jednocześnie.

Jakość wykonania powerbanku 50000mAh

Nie musimy chyba mówić, że dobry powerbank 50000mAh powinien być solidnie wykonany. Najlepiej, by obudowa została zrobiona z lekkiego, nierysującego się, a zarazem wytrzymałego tworzywa.

Kiedy szukamy najlepszego powerbanku 50000mAh na wyprawy, na przykład w góry, na biwak czy wycieczkę survivalową, powinniśmy brać pod uwagę modele wodoodporne, które nie zepsują się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W zimie dodatkowo zabezpieczmy je przed wychłodzeniem.

Zobacz też jak wybrać powerbank do 30 zł.

Rozmiar i waga powerbanku 50000mAh

Nie łudźmy się, że dobry powerbank 50000mAh będzie miał kieszonkowe rozmiary porównywalne z sześciocalowym smartfonem i niską wagę. Zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w erze powszechnej miniaturyzacji, jednak nie zaszła ona tak daleko, by tego dokonać.

Najlepszy powerbank 50000mAh, oferujący taką pojemność realnie, będzie ważył co najmniej pół kilograma i był wielkości kieszonkowego wydania średniej długości powieści. To oznacza, że zmieścimy go w torebce lub plecaku. To może być spore obciążenie, jednak naszym zdaniem warto zadbać o dodatkowe źródło energii w trudnym terenie.

Najlepszy Powerbank 50000mAh
Najlepszy Powerbank 50000mAh

Jaki powerbank 50000mAh jest najlepszy?

Najlepszy powerbank 50000mAh powinien przede wszystkim oferować takie osiągi, jakie deklarowane są na opakowaniu i zostać wykonany z dbałością o szczegóły. Możemy w nim znaleźć także dodatkowe funkcje, jak na przykład latarka, wyświetlacz precyzyjnie określający, ile energii nam pozostało, panel słoneczny czy dedykowane etui.

Gdzie kupić powerbank 50000mAh?

Jako że nie jest to zbyt popularne urządzenie, najłatwiej zaopatrzyć się w nie w sieci. Tak jak mówiliśmy, trzeba najpierw sprawdzić opinie i kierować się renomą firmy. Do producentów należą na przykład Maxoak, Bluetti, Yoobao i inni.

Sprawdź też jaki powerbank do 100 zł jest najlepszy.

Cena powerbanku 50000mAh

Dobry powerbank 50000mAh, realnie oferujący taką pojemność, kosztuje od 230 do nawet 900 zł. Jeśli nie dysponujemy takim budżetem, lepiej kupić dwa mniejsze.

Powerbank 50000mAh – opinie

Czy korzystaliście z tak pojemnych banków energii? Jeśli tak, możecie polecić konkretne modele, które sprawdziły się w Waszym przypadku lub odradzić te, które nie zdały egzaminu? Czekamy na Wasze opinie o powerbankach 50000mAh.

Powerbank 50000mAh / Ranking najlepszych

Jak już wspomnieliśmy, przy zakupie tego typu sprzętu trzeba się kierować renomą producenta. By Wam to ułatwić, przygotowaliśmy ranking najlepszych powerbanków 50000mAh.

Dodaj opinie na forum